Alla kategorier > Mode > Väskor
Axelrem till väska
Axelrem till väska  - 0 Axelrem till väska  - 1

Axelrem till väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

10 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Svart tjock

Hanna
Hanna
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart axelrems väska - Snygg svart axelväska med klassiskt monogrammönster i grått. Väskan har justerbar axelrem, magnetlås och dragkedja. Tillverkad i skinn med detaljer i metall. Perfekt för dig som vill ha en stilren och ikonisk accessoar.
Nike axelrem väska - Hej nu säljer Nike axelrem väska då den bara ligger och släppar. Där har ALDRIG används
Armani axelrems väska - Lite skador på lädret
Axelrems Väska  - Säljer en jättefin oanvänd väska för 45 kr 💕💕
Nike axelrems väska  - Mycket bra skick, köpt på JD sports för 400kr
Axelrems väska  - Väska med nitar från zara. Använd fåtal gånge, passar bra till så många fina outfits.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓