Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Axelremsväska  - Axelremsväska med grov kedjerem
Axelremsväska  - Superfin axelremsväska med paljetter
Axelremsväska  - Oanvänd
Axelremsväska  - Axelremsväska, justerbar längd och många fickor.
Axelremsväska - Älskar denna axelremsväska men jag har för många väskor 💓
Axelremsväska  - Unik axelremsväska från Nine West. Väskan är i bomull och har justerbara axelremmar.
Axelremsväska  - Jättefin väska i bra skick! Nästan inte använd. Pris kan diskuteras vid snabbt köp! :)
Axelremsväska  - Brun axelremsvöska i fuskskinn. Made in Italy
Axelremsväska
Axelremsväska  - 89 Axelremsväska  - 90 Axelremsväska  - 91

Axelremsväska

Storlek: 35cm på bredden
Kategori: Väskor
Färg: Brun

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin axelremsväska köpt på en butik i Paris, märket är parfois. Aldrig använd!

Enni
Enni
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beige och svart handväska - Snygg handväska  i beige canvas med svarta detaljer och handtag i skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har ett stilrent, klassiskt utseende med rund form.
Brun/vinröd flätad axelväska från Carin Wester - Säljer en brun/vinröd axelväska från Carin Wester i flätad design. Väskan har justerbar axelrem med knutdetaljer och är gjord i mjukt skinn. Perfekt storlek. Nästan aldrig använd!
Grå handväska  - Säljer en ljusgrå handväska med silvriga detaljer och dragkedja. Med väskan tillkommer även ett långt band som syns lite på sista bilden. Skriv för bättre bilder, frågor eller mått!
Svart handväska med dragkedja och snygga detaljer från Gina Tricot💕 - Säljer en praktisk och snygg svart handväska från Gina Tricot. Den är använd ungefär 5/6 gånger men är som ny. Den är även nydligen tvättad på utsidan🫶🏻OBS! Band tillkommer tyvärr inte då jag tappat bort det.
Ljusrosa quiltad handväska Miu Miu - Säljer en ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett snyggt mönster, dragkedja upptill och både handtag och axelrem. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med unik look.
 monogram axelväska - Säljer en liten och snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har både handtag och axelrem i ljusbrunt skinn, samt guldfärgade detaljer och dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Silvrig handväska med detaljer - Silvrig handväska till orginalpris från Fashion med guldfärgade metalldetaljer och flera dragkedjor. Rymmer precis en MacBook.
Zadig & Voltaire axel väska - Helt ny Zadig & Voltaire axel väska!💕pris kan diskuteras! Hör av er för mera bilder.