Alla kategorier > Väskor
Väska
Väska - 89 Väska - 90

Väska

Storlek: 0
Kategori: Väskor
Färg: Blå

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt fin väska, kan ta mått vid intresse. Säljer den då den tyvärr inte kommer till användning

ttindralarsson
ttindralarsson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
väska - helt ny plånboksväska, säljer för att den inte kommit till använing
Väska - Denna fina blåa väska från zara❤️
Väska - Snygg ljusblå axelväska med mönster och bred justerbar axelrem. Väskan har guldfärgade detaljer och ett randigt innerfoder med dragkedjefack. Perfekt storlek för mobil, plånbok och småsaker.
väska - väska köpt i spanien!!! aldrig använd ❤️ kan gå ner i pris vid snabbt köp🥰
söt väska  - söt ljusblå helt oanvänd handväska! (använd min hand som storleksreferens)🩵
Väska - Unik ljusblå väska med superfina detaljer. Fint skick!
Väska - Hej! Säljer nu denna söta blå denim väskan från zara. Jättesöt och använd bara ett fåtal gånger!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Clutch bag - Super fin clutch bag som inte kommer till användning, vet ej märke. Super fint mönster. Har inte bandet till väskan men funkar lika bra utan. De är ej magnet. Har tvättar av väskan men är fortfarande lite smutsigt på insidan. Kan finnas hundhår på väskan!🤍
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Svart kuvertväska med snörning - Stilren svart kuvertväska i mjukt skinnimitation med snörningsdetaljer på sidorna. Väskan har en enkel axelrem.
Ljusgrå quiltad handväska från YSL - Snygg beige handväska från YSL med quiltad design och guldfärgad kedjerem. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och är tillverkad i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
söt blå väska - aldrig använt
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍