Alla kategorier > Väskor
Väska
Väska  - 89 Väska  - 90 Väska  - 91

Väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Färg: Lila

250 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Helt ny väska från Gina med prislapp på köpt för 400kr💜 kan gå ner i pris vid snabb köp.

P.R
P.R
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Ljusrosa quiltad handväska Miu Miu - Säljer en ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett snyggt mönster, dragkedja upptill och både handtag och axelrem. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med unik look.
Oanvänd Svart handväska i skinn med dragkedjor - Cool svart handväska i skinn med flera dragkedjor, dubbla handtag. Väskan har dekorativa remmar och ett fack framtill samt en hängande tag. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. INGEN KORTHÅLLARE KOMMER MED TYVÄRR OCH INGET AXELBAND❤️❤️❤️❤️❤️
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!
 monogram axelväska - Säljer en liten och snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har både handtag och axelrem i ljusbrunt skinn, samt guldfärgade detaljer och dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Väska - Säljer en snygg med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, justerbar axelrem och snörning upptill. Materialet är skinn och den har en rymlig bucket-form som är både trendig och praktisk.
Svart flätad väska - Handväska som är helt ny!
Vinröd flätad väska - Helt ny handväska! Skriv om ni funderar något!
Zadig Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem med VOLTAIRE-tryck och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg design med logga framtill.