Alla kategorier > Mode > Väskor
Babolat väska
Babolat väska - 89 Babolat väska - 90 Babolat väska - 91

Babolat väska

Storlek: 0
Kategori: Väskor

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En rosa,orange babolat väska/tennisväska aldrig använd frakt tillkommer.

Asileda
Asileda
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tennisväska Babolat - Stor tennisväska från Babolat, använd men i gott skick.
Tennisväska Babolat - Stor tennisväska från Babolat, använd men i gott skick.
Babolat aero tennis väska  - Väldigt bra skick, har massor med plats för skor,kläder,ock racket
Svart och gul ryggsäck från Babolat - Säljer en sportig svart och gul ryggsäck från Babolat. Perfekt för tennisentusiaster med flera fack och justerbara remmar. Ryggsäcken har dragkedjor och är designad för att bära racketar och annan utrustning.
Väska - Från zara 🥰
Väska - Stor väska med dragkedjefack inuti, ser ut som ny
Väska - Fin sommarväska, handgjord från Palma.  Nytt skick, både invändigt och utvändigt.
Väska - Säljer denna oanvända väska som bara legat i skåpet prislapp finns kvar original pris 299kr , superfin och bra material.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Väska  - Helt ny
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Dam väska  - Dam väska i mycket bra skick, använd ett par gånger