Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön axelväska - Söt grön Axel väska
BECKSÖNDERGAARD Grön och brun axelväska  - Säljer en unik axelväska från Becksöndergaard  med grönt krokodilpräglat lock och axelrem, samt brun ormskinnsmönstrad framsida. Väskan har guldfärgade metaldetaljer och flera fack. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och coola mönster.
Grön axelväska med kedjedetalj - Snygg grön axelväska från Åhléns med croco-mönstrad yta och bred plastkedja som axelrem. Väskan har ett stilrent och modernt utseende, perfekt för att lyfta din outfit. Flera fack inuti för enkel organisering.
Grön axelväska med fickor - Rymlig axelväska i bomull med flera praktiska fickor framtill, både med tryckknappar och dragkedja. Justerbara axelband i grönt tyg och en stor öppen ficka på baksidan. Perfekt för dig som gillar funktionell och cool stil.
Grön axelväska - Inget specifikt märke, säljer för 150kr ❤️  Använd en gång. Säljs pga flytt måste rensa ut. Mörkgrön
Grön axelväska  - Grön axelväska från SHEIN💚
Grön axelväska - Superhärlig grön axelväska som tyvärr aldrig kommit till användning. Bredd: 24 cm. Höjd från botten till dragkedja: 15 cm. Köparen står för frakt
Grön och brun axelväska med detaljer
Grön och brun axelväska med detaljer - 0 Grön och brun axelväska med detaljer - 1 Grön och brun axelväska med detaljer - 2 Grön och brun axelväska med detaljer - 3 Grön och brun axelväska med detaljer - 4

Grön och brun axelväska med detaljer

Storlek: medium
Kategori: Väskor
Märke: osprey london
Färg: Grön
Skick: Acceptabelt skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min ikoniska cowgirl väska från Osprey London i grönt och brunt med två fickor framtill, silvriga nitar och ringar. Väskan har en mix av äkta skinn (brun läder fram och bak samt axelrem), mocka (grön framsida) och faux ljusgrön krokodil skinn (baksida, fickor framtil). Har varit så förälskad i denna i flera år, men har köpt en annan nu så goodbye 🥲💚. OBS säljer billigare än vad den är värd då stora blixtlåset IBLAND stänger fel. Går att fixa!

Adèle 🌹
Adèle 🌹
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Söt grön kjol - School girl vibes 🖤. Världens sötaste liten kjol. Hittade i mammas garderob, hon sa att hon köpte den från bikbok tidigt 2000-tal 🥹
Purple bag 🐍 - Min favorit väska! Den är i ormskinns-immitation. Haft den i flera år och tänker det är dags att föra vidare. **bild med den på kommer att fixas snart**
Marithé & Francois Girbaud Kjol - Så cool kjol från märket Marithé & Francois Girbaud. Ärligt så är jag osäker vilket håll man ska ha på sig kjolen. Det ser fint ut med blixtlåset där framme och att ha den ”rougade” sidan där bak för den framhäver ens booty fett snyggt. ♥️ 🌹
Beige skinnjacka med dragkedja - Säljer en beige/grå, benvit äkta skinnjacka med snygga sömdetaljer och dragkedja framtill. Jackan har lång ärm med blixtlås, markerad midja och lätt volangkant nedtill. Storlekär 36, jag är 34 och säljer för att den är lite för stor för mig. Läder kvaliten är så mjuk och smörig, tror det kan vara lammskinn. Märket är Rockin Blue och står att det är tillverkat i Sverige. Tecken på användning finns på insidan och på armbågen.
Liknande annonser
Visa alla