Alla kategorier >
Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?

Zadig & Voltaire Väska
900 SEK
Beskrivning
Säljer min fina Zadig & Voltaire väska i teddymaterial. Silvriga detaljer och dubbla kedjor, en lång och en tjockare kort. Tyvärr har lite av fluffet gått bort i ett av nedre hörnen men utöver det är den i väldigt gott skick. Kedjor samt märket i fram är som nya samt ren och fin inuti. 950kr eller högsta bud 💘 BUD UPPE I 960kr
Lippiscollis
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.