Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Maje väska - Inprincip oanvänd väska från Maje inköpt på NK. Svart mjukt material, passar utmärkt till kvällen. Kvitto medkommer
ÄKTA Maje väska  - Intressekoll på min maje väska som är i nyskick, köpt på Zalando för 1 år sedan. Självklar äkta. Dustbag och kvitto medföljer.
Maje väska - Säljer min jätte fina och sparsamt använda maje väska som är köpt för circa 3 år sen!💖
Maje Väska - Säljer min super snygga och populära Maje väska, jätte bra skick och kommer med ett långt axelremsband, slutsåld modell, mocka storlek M.
Maje väska - Maje väska som är köpt för 2 år sen. köpte den för cirka 3500 och säljer för 999 då den är lite sliten (se bild 2)
Maje väska  - Säljer min snygga maje väska!! Köpte i majes butik förra året för 2995! Väskan är endast använd några gånger och är i superbra skick💞pris går att diskutera vid snabbt köp💗
Maje väska  - Maje väska, jätte sparsamt andvänd. Andvänd fåtal gånger. Bara att skriva vid frågor och mer bilder ! 🥰
Maje väska - Intressekoll på min fina maje väska som passar i alla tillfällen!! 3 band ingår! Den är väl använd men ingenting jag tycker riktigt syns , den är i bra skick(skriv för fler bilder) skriv för några frågor och funderingar!!’ 🥰
Jätte söt Maje väska
Jätte söt Maje väska - 89 Jätte söt Maje väska - 90 Jätte söt Maje väska - 91

Jätte söt Maje väska

Storlek: LITEN
Kategori: Väskor

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte söt ljusblå väska ifrån Maje i den lilla modellen, väldigt sparsamt använd. Köpt i Paris för ett år sedan för ca 1500kr. Pris kan diskuteras.

Hedvig Fredrikson
Hedvig Fredrikson
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick och bara använd fåtal gånger. köpt av en annan här på plick för 1500kr. lånade bilder från hon jag köpte av. postar så snabbt jag kan!
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
Alma BB väska - BUDA RIMLIGT! Säljer en snygg handväska med klassiskt brunt och mörkbrunt rutigt Damier-mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, lås och dragkedja, samt mörkbruna handtag i skinn. Insidan är klarröd och har en innerficka med dragkedja. Använd en gång och i otroligt bra skick.❤️
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
Vit handväska från Marc by Marc Jacobs - Snygg vit handväska i äkta skinn från Marc by Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och logoplatta. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem och dragkedja. Insidan är fodrad med svartvitt mönster med märkets logga. Finns tecken på användning och en skråma förekommer (se bild). Rekommenderar att använda en magic sponge på väskan eftersom att det texturerade lädret gör det enkelt för smuts att sätta sig i springor. Mått: 30x22x12cm, Axelrem medföljer.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Azalea - SecondCazy UF - Azalea är vårat rosa datfodral med slitstarkt missoni-inspirerat tyg. Fodralet är vadderat med second hand-fleece som är behandlad med bivax för att göra fodralet vattenavvisande.