Alla kategorier > Väskor
Beige Michael Kors
Beige Michael Kors  - 0 Beige Michael Kors  - 1

Beige Michael Kors

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Mk skor i storlek 38 och mk väska säljer i sett så 1800 vill man köpa separat kostar väskan 1000 och skorna 800 kan tänka mig sänka mycket på skorna men budet börjar på 1800

Mina Lami
Mina Lami
(45)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 Beige Michael kors väska  -  Knappt använd så den är ju väldigt bra skick. Äkta
Michael Kors beige handväska - Helt ny utan prislapp. Original pris 3500
Beige handväska från Michael Kors - Säljer en snygg beige handväska från Michael Kors. Väskan har ett elegant mönster och är i syntetmaterial. Den har praktiska dragkedjor inuti för säker förvaring. Perfekt för både vardag och fest! Är fläckig inuti.
Beige axelväska från Michael Kors - Snygg beige axelväska från Michael Kors i skinn. Väskan har en praktisk dragkedja och justerbar axelrem. Perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter med stil.
Beige handväska från Michael Kors - Snygg beige handväska från Michael Kors i mycket bra skick. Väskan har en stilren design med dragkedja och justerbar axelrem. Perfekt för både vardag och fest! 👜✨
Beige axelväska från Michael Kors - Snygg beige axelväska från Michael Kors i strukturerat skinn med silverfärgade detaljer och kedja på axelremmen. Väskan har flera fack och kortplatser inuti, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Stilren och enkel design som passar till många outfits. Ny pris 2800kr
Beige handväska från Michael Kors - Snygg ägg vit handväska från Michael Kors i mjukt skinn med silverfärgade metalldetaljer. Väskan har både handtag och en justerbar axelrem, samt en diskret logga framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design som passar till många outfits.
Beige plånbok från Michael Kors - Snygg beige plånbok från Michael Kors i äkta skinn med silverfärgat MK-emblem på framsidan. Plånboken har flera fack, inklusive ett transparent fönster för ID-kort och tryckknappsstängning. Perfekt storlek för att ha med sig överallt. Så söt och bra size!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Bucket väska HM - Nyskick💗
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
Rosa Balenciaga handväska i skinn - Cool rosa handväska från Balenciaga i mjukt skinn med silverfärgade nitar och detaljer. Väskan har dubbla handtag, dragkedja framtill och en klassisk, lite slouchy form. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edgy vibe.
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :)
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍
Vinröd handväska med fransar - Snygg vinröd handväska i skinn med flätade handtag och dekorativa fransar. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och flera remmar som ger en cool look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Nypris 399. Skriv för fler bilder!