Alla kategorier > Mode > Väskor
Snygg beige väska
Snygg beige väska  - 89

Snygg beige väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Färg: Beige

75 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Knappt använd då den inte är min stil

Idagyo
Idagyo
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige väska - Aldrig använd och i toppen skick
Beige väska  - Beige väska använd ett fåtal gånger💕
Beige väska - Snygg beige väska, endast använd några gånger och är i väldigt bra skick. Tveka inte på att fråga om du är intresserad🥰
Beige väska - jättefin väska, köpte utomlands inga defekter
Beige väska - Beige (eller off white) väska från pull&bear💌helt oanvänd med alla lappar kvar
Beige väska - Säljer denna väska men i färgen beige, egna bilder finns🤍
Beige väska - Jätte fin beige väska
Beige väska - Beige stella mccartney liknande väska med silvriga band
Andra annonser från Väskor
Visa alla
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Väska  - Väska med kedja
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Svart axelväska från Gucci - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk ytterficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.