Alla kategorier > Mode > Väskor
Handväska
Handväska  - 89 Handväska  - 90 Handväska  - 91

Handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Beige

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Liten handväska med avtagbar axelrem. Skriv i dm för frågor! 💕

Bella_aliaga_stern
Bella_aliaga_stern
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Handväska - Fin beige/benvit väska från mango🤍
Handväska - Superfin märkesväska från ALDO🤍 Älskar men har ej kommit till användning och dä av är den i mycket bra skick! Har både axelrem och en kortare handkedja😍 (Litet märke på innertyget som visas på sista bilden) Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Handväska  - Supersöt handväska som är köpt på H&M! Använd ganska många gånger men den är fortfarande i bra kvalite och det finns inga defekter på den. Ganska rymlig och man får plats med det man behöver i den!
Handväska  - Beige handväska med silver detaljer på bandet. Använd 1 gång
Handväska - Axelväska - finns ett litet fack med dragkedja i den🩷
Snygg handväska  - skit snygg vintage väska med bra med utrymme🥰
Handväska  - Säljer en handväska jag fick i födelsedagspresent gör 5 månader sen har aldrig avsänds
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Louis Vuitton Neverfull GM - Louis Vuitton Neverfull GM 🤎Har tecken på användning i den inre sidan på handtagen, annars i superfint skick. Köpt för 12.000 men säljer för billigare då kvittot försvann i flytten
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Mulberry Bayswater - Mulberry Bayswater, vintage och lite slitage på baksida. Varsamt använd. Insidan bra med inget slitage. Använd gärna köp nu och skriv vid fler frågor
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Svart axelväska från By Malene Birger - Snygg svart axel fäska från By malene Birger med graf tap pin trutig mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Kommer med dustbag och tag kvar. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren look.
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.