Alla kategorier / Mode / Väskor
Guess väska
Guess väska - 89 Guess väska - 90 Guess väska - 91

Guess väska

Storlek: STOR
Kategori: Väskor
Märke: Guess

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En guess väska som det mesta får plats i. Köpt i usa på guess egna butik för några år sen, väskan är i väldigt bra skick.

Nellie.1
Nellie.1
(12)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rockandblue vinterjacka  - Varm rockandblue jacka i storlek 38. Köptes för ett år sen och endast använd fåtal gånger. Inga märken eller nått som är sönder. Köparen står för frakten
DKNY väska - En äkta DKNY väska köpt i USA på en DKNY butik, väskan är i väldigt bra skick och knappast andvänd. Det går även att andvända den som en plånbok då kedjan går att ta bort
Armani exchange - En armani väska köpt i USA på deras egna butik. Den är i bra skick.
Guess väska - En guess väska köpt för några år sen i usa på guess egna butik. Bra skick
Dkny väska - En liten dkny väska (äkta) som är i bra skick och använd få gånger.
Adidas byxor - Ett par sköna röda adidas byxor köpta från jd sport. Mid rise
DKNY plånbok  - En dkny plånbok som är i bra skick och är andvänd få gånger. Köpt i usa på DKNY egna butik.
Svart långkjol  - En snygg svart lång kjol
 stickad topp - En fin kortärmad stickad topp.
Byxor  - Ett par fina blåa byxor i tunnt material som passar perfekt till sommaren.
Liknande annonser
Visa alla