Alla kategorier > Väskor
Liten väska med kedjor
Liten väska med kedjor - 89 Liten väska med kedjor - 90 Liten väska med kedjor - 91

Liten väska med kedjor

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Bershka
Färg: Svart

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Perfekt liten väska med kedjor Lite rosa på kedjorna men inget som man tänker på

Amanda
Amanda
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun axelväska från YSL - Säljer en snygg brun axelväska från Saint Laurent i mjuk mocka med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har breda axelband och ett rymligt fack med innerficka och dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga accessoarer.
Svart axelväska med flätade handtag - Säljer en svart axelväska i skinn med snygga flätade handtag och silverfärgade metalldetaljer. Väskan har dragkedjor både upptill och på sidorna samt långa remmar med knyt. Perfekt storlek för allt du behöver ha med dig och riktigt cool design.
Brun shoppingväska från Polène - Säljer en snygg och rymlig shoppingväska från Polène i brun skinn med vita sömmar. Väskan har två handtag, en stilren design med geometriska former och magnetknäppning. Insidan är ljus och har en praktisk ficka. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Svart flätad handväska i skinn FRI FRAKT - Säljer en svart handväska med snygg flätad design och metallspänne upptill. Väskan är gjord i skinn och har ett rymligt fack som passar perfekt för smink och småsaker. Stilren och enkel att matcha med olika outfits.
Mörkgrå handväska Marc Jacobs - Säljer en snygg mörkbrun handväska från Marc by Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer. Den är i jättebra skick, inga defekter alls! 🩷🩷
Grå handväska  - Säljer en ljusgrå handväska med silvriga detaljer och dragkedja. Med väskan tillkommer även ett långt band som syns lite på sista bilden. Skriv för bättre bilder, frågor eller mått!
Ivy purse - Malene Birger - Säljer min Ivy purse från Malene Birger. 💕Köpt för fullt pris (900kr) och har använt två gånger. Inga defekter. Axelremmen går att ta av och justera. 💗(dust bag följer med)
Svart quiltad axelväska från YSL - Säljer en svart quiltad axelväska från Yves Saint Laurent med guldfärgade kedjedetaljer och YSL-logga framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har ett innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt snygg design.