Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Super snygg väska  - Använd väldigt få gånger så mycket bra skick ❤️ kan bäras på olika sätt
Super snygg väska  - Tvär snygg väska!! Lite slitage på axel banden, skriv för bilder. ☺️☺️
Cool väska - Säljer nu min super fina väska med nitar på då den inte kommer till användning. Den är i väldigt fint skick och rymlig trots sin storlek 💕
Super snygg väska - Super snygg väska i bra skick, den  ända synliga skadan är de märket som syns på sista bilden!💕
Super cool väska!
Super cool väska!  - 89 Super cool väska!  - 90 Super cool väska!  - 91

Super cool väska!

Storlek: -
Kategori: Väskor

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super cool väska som tyvärr inte kommer till användning. Använd fåtal gånger Så den är i nyskick!☺️ man kan ha den både kort och lång. Från bershka!

Elin B
Elin B
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!
Bag - Som ny🤍
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Svart handväska med silverdetaljer - Snygg svart handväska i skinnimitation med silverfärgade nitar och dragkedjor. Det får plats med nästan vad som helst, säljer då den inte kommer till användning längre