Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
zebra väska! - jättefin zebra väska som ej kommer till användning längre💞
Zebra väska - En zebra mönstrad väska som knappt är använd. Säljer för 80kr✨👌🏽
Zebra väska  - Säljer min zebra väska ifrån ginatricot. Använd fåtal gånger. Köpt för 300kr säljs för 150, frakt tillkommer❤️
Zebra väska - Väska med sjurmönster
Zebra väska 🦓  - Superfin väska! Så fin inför sommaren🤍
Zebra väska  - Skitsnyggg väska
Zebra väska 🦓  - Superfin zebraväska ifrån bikbok! 🤍 2 första bilderna är lånade!
Zebra väska slutsåld bershka
Zebra väska slutsåld bershka - 89 Zebra väska slutsåld bershka - 90 Zebra väska slutsåld bershka - 91

Zebra väska slutsåld bershka

Storlek: -
Kategori: Väskor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra skick om man bortser från banden (kolla sista bilden) men går säkert få bort i tvätt. Annars inga andra defekter. Går att ha den över axeln eller crossbody. Frakt ingår

Katta.chr
Katta.chr
(20)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Flätad svart väska - Flätad väska som är helt ny!
Rosa bottega liknande väska - Så fin väska som tyvärr inte kommer till användning. Lånad bild så skriv gärna för egna. Jag har tagit av bandet men det går såklart att sätta på igen 💕💕
Svart handväska från ATP Atelier - Säljer en stilren svart handväska från ATP Atelier. Väskan är i mycket bra skick med några enstaka ytliga repor💖
Vit handväska  - Snygg vit handväska
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Säljer en svart quilt busig handväska från Miu Miu i skinn med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har ett vadderat handtag, dragkedja upptill och avtagbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med lyxig känsla.
Louis Vuitton brun monogram axelväska - Hej, jag säljer denna louis Vuitton väska! Den är helt ny! Jag säljder den för köpte den till min tjej i julklapp men vi han göra slut! Vill bara bli av med den! Så kan gå ner i pris vid snabb affär!
Väska - Helt ny!!
Grå handväska i skinnimitation - Snygg grå handväska med stilrena silverdetaljer och praktiskt ytterfack med dragkedja. Väskan har två stadiga handtag och en strukturerad, boxig form. Tillverkad i skinnimitation med en matt finish och diskreta sömmar för en clean look.