Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Silvrig paljettväska - Säljer denna paljettväska! Den är aldrig använd och i superbra skick! Den är svart inuti och utan fack. 85 kr 🤍🤍
Silvrig paljettväska med kedja - Glittrig kuvertväska i silver. Väskan har en metallkedja som axelrem och stängs med dragkedja upptill. Perfekt för att addera lite extra bling till din outfit.
Svart och silver paljettväska - Säljer en superglittrig liten väska, passar till pennorna, smink.
Paljett väska och  - 🩷Paljettväska med stenar från Nelly 🩷Väldigt liten med kort kedja, man kan ha den på axeln 🩷Nyskick  🩷Pris 50kr 🩷Köparen står för frakten  🩷Köpt är köpt!! Ingen retur!!
Paljett väska - Använd 1 gång💗pris kan såklart diskuteras
Silver resväska med kodlås - Snygg och stilren resväska i silver med randigt mönster och hårt skal. Väskan har fyra hjul, kodlås och praktiska handtag på både sidan och toppen. Perfekt för dig som vill resa smidigt och ha koll på dina grejer. Riktigt clean look och modern design.
Silver handväska med dragkedja - Cool handväska i metallic silver med två rejäla handtag och snygga metalldetaljer. Väskan har en praktisk dragkedja framtill och dekorativa nitar. Tillverkad i skinnimitation som ger en lyxig känsla. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look.
Glittrig silver axelväska - Säljer en glittrig axelväska i silver med ett snyggt rutmönster av små stenar. Perfekt för att lyfta din outfit med lite extra bling. I enkelt tunnt material från Amazon
Silver paljettväska från BikBok
Silver paljettväska från BikBok - 0 Silver paljettväska från BikBok - 1 Silver paljettväska från BikBok - 2 Silver paljettväska från BikBok - 3

Silver paljettväska från BikBok

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Bik Bok
Färg: Silver
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Glittrig axelväska från BikBok i silver med stora och små paljetter över hela väskan. Kedjehandtag i metall och cylinderformad design. Perfekt för att sticka ut och ge din outfit extra bling. Stängs med dragkedja och har ett rymligt fack. HELT NY!!

Ella
Ella
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Gucci axelväska med kedja och GG-mönster - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och ikonisk logga framtill. Kommer med dustbag och originalkartong.
Svart axelväska i skinn - Använd fåtal gånger
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Svart axelväska med fransar från Maje - Säljer en svart axelväska från Maje i skinn med fransar på sidorna och en chunky guldfärgad kedja. Väskan har ett stilrent handtag upptill och minimalistisk design med coola detaljer. Köpte den på Maje i Stockholm men har inget kvitto kvar. Nypris 3145 kr och säljer den nu för 490 kr.