Alla kategorier > Mode > Väskor
Större väska
Större väska  - 89

Större väska

Storlek: STOR
Kategori: Väskor
Märke: Björn Borg

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en större väska från Björn Borg i oanvänt skick🌺

Caroline
Caroline
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Större väska från Salsa - Större väska  med fransar- ej använd!
Större plånbok , mindre väska  - har en större ”ficka” från tiger of sweden, den är verkligen superfin och clean. nypris runt 1500 kommer inte riktigt ihåg, dustbag följer med. Mått runt 10x20 cm, aldrig använd
Större väska - Säljer denna fina väskan. Väskan är relativ använd där av priset. Men har inga ytliga skador direkt. Insidan är täckt med ett fint fjärils mönster. Det är äkta skin och kommer jag ihåg rätt är den köpt från Ullared. För fler bilder skriv i dm:) ❗️frakt tillkommer❗️
Svart, större väska - Man får plats med mycket saker, använd fåtal gånger
Större midjeväska  - Väska som kan fungera som midjeväska eller på ryggen, i något större modell med flera fack för förvaring och detaljer. På framsidan knäppa väska med kardborre, där även ett litet fack finns för förvaring (se bild 2). Bra skick!
Väska - Vintage väska, björn borg
Guess större handväska - Fin sommar eller allround väska i tyg med snygga detaljer, som ny.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
By malene Birger väska - Snygg svart kuvertväska från By Malene Birger. Väskan är använd ett fåtal gånger och är fortfarande i mycket bra skick. Inköpspris: 900 kr. Säljer för 700
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Valentino väska med kedjehandtag - Snygg svart väska från Valentino med silverfärgade kedjehandtag och dekorativ V-detalj framtill. Väskan har en elegant tofs i metall och är tillverkad i skinnliknande material. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Köpt från Valentino, använts ett par gånger 🖤
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer en klassisk Louis Vuitton handväska i brunt monogrammönster med guldfärgad kedja. Väskan kommer med en matchande monogram clutch och ett rött kortfodral. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer och ikonisk design.