Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ryggsäck  - Rycksäck med coolt mönster, använd men har inga defekter alls 💜
Ryggsäck  - Aldrig använd ryggsäck, dm vid frågor
Lila ryggsäck  - Jätte fin Oanvänd Rymmer mycket  Kolla gärna in mina andra annonser för gruppsrabatt + samfrakt!
Ryggsäck - Säljer denna Ryggsäck då den aldrig kommer till användning! Köpt för ca 400kr (liknar en Fjäll Räven - med storleken och modellen).
brun ryggsäck - Säljer en snygg brun ryggsäck med klassiskt monogrammönster i guld. Väskan har justerbara svarta axelremmar, ett litet handtag upptill och en framficka med dragkedja. Perfekt storlek för att få med det viktigaste och riktigt trendig look.
Rosa ryggsäck - Vattentät rosa ryggsäck från Ripcurl, använd och ändå i nyskick! Väldigt resistent material och passar vilkensport somhelst. Skriv för frågor eller fler bilder! Pris kan sänkas!
Svart ryggsäck - Säljer en svart ryggsäck i skinn med klassiskt monogrammönster.
Fin Ryggsäck
Fin Ryggsäck  - 89 Fin Ryggsäck  - 90 Fin Ryggsäck  - 91

Fin Ryggsäck

Storlek: ?
Kategori: Väskor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

BjörnBorg ryggsäck i fint skick. Kan mötas upp i Alingsås. Ananrs tillkommer fraktkostnad :)

Viola
Viola
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vinröd bomberjacka.  - Jackan är i fint skick. Väldigt lite använd. Köpt från JC, nypris ca 700:- Storkek XXS men är som en S skulle jag säga. Säljer på gund av att den bara hänger i garderoben :) Köparen står för frakt kostnad!
Svart gosig jacka! - Jätteskön pälsig (fuskpäls) jacka från JC storlek S. Jackan är stängbar. :) Fraktpris tillkommer
Gosig tröja - Skön tröja från ginatricot strokek XS. Beige/äggskalsvit. Använd fåtal gånger. Fraktkostnad tillkommer.
Blå-rutig skjorta - Skjorta köpt på second hand. Mjuk i materialet. Säljer för att den är för bred i axlarna på mig. Fraktkostnad tillkommer. Kan mötas upp i Alingsås. :)
Stickad off-shoulder - Stickad beige off-shoulder tröja från gina tricot. Storlek XS. Lite nopprig.
T-shirt HUSTLER - Hustler tisha från Madlady. Storkel XS. Använd max 3 gånger.
Örhängen  - Fina örhängen. Använda en gång.
STORA örhängen - Gegantiska ringar att ha i öronen! Silvriga.
T-shirt - T-shirt med tryck fram.
Randiga brallor! - Lösa randiga brallor i gött material. Storlek XS-S skulle jag säga. Säljer pga de inte längre matchar min stil.
Liknande annonser
Visa alla