Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska i jeanstyg - Quiltad axelväska från Zara. Köpt på Plick men aldrig använd av mig, bra skick.
Väska med jeans tyg  - Jätte cool väska med jeans tyg. Den har ett längre band och vanligt Väsk handtag. Andvänt 1 gång. Jätte cool med jeans och perfekt till sommaren
Handväska Björn Borg i jeanstyg - Handväska av märket Björn Borg i jeanstyg. Insidan har ett svart foder, ficka med dragkedja samt ett litet extrafack. Handtagen är ljust beigea.   MÅTT 21 cm hög 16 cm djup  30 cm bred
Axelväska - Snyggaste axelväskan som passar till allt! Den är lite lätt ljusblå, men de syns dåligt på bilderna. Perfekt till skolan eller vardags! Skriv om du har frågor eller vill ha fler bilder!💕(pris kan diskuteras vid snabb affär!)
Axelväska - Ljusblå axelväska ifrån Ginatricot
Ljusblå axelväska  - Snygg ljusblå axelväska från Zara med krokopräglat mönster och silverfärgad kedja. Väskan har ett stilrent spänne framtill, axelrem och ett rymligt fack med innerficka.
Axelväska - Säljer min favoritväska då jag behöver pengar haha. Men världens finaste speciellt till våren! 100% läder och mocka
Axelväska - Väskan är helt ny med prislapp! Jag köpte den för 200kr+ men jag ska sälja den för 100kr, dock kan pris diskuteras! Produktmåtten: längd: 26cm, bredd: 6,5cm, höjd: 14,5cm
Axelväska med jeanstyg
Axelväska med jeanstyg - 89 Axelväska med jeanstyg - 90 Axelväska med jeanstyg - 91

Axelväska med jeanstyg

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Blå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin väska med jeanstyg som dessutom är len. Denna väska har aldrig använts och är då som ny🩵🩵

L
L
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Väska  - Aldrig använd
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Blå kuvertväska i skinn med snörning - Snygg blå kuvertväska i mjukt skinn med cool snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära med sig. Stilsäker accessoar som lyfter din outfit.
GG korthållare - Helt ny och oanvänd. Allt på bild medföljer. Fraktar inom 24h