Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
MintGrön väska - Säljer nu min jättefina mintgröna väska då jag måste rensa bland mina väskor. Perfekt storlek då man får plats med allt man kan behöva under dagen😍
Fin handsydd väska med Hello Kitty-motiv! - Fin handsydd väska med broderade detaljer i svart och lila, nitar och högkvalitativt konstläder & handtag med Hello Kitty-motiv. Den är tillverkad av kraftigt nylonliknande material och har ett stort fack och ett litet som kan stängas med dragkedja. Mått: 40 x 25 cm. Oanvänd.
Mintgrön väska - Mintgrön liten väska från kawaii.se. Den rosa remmen är justerbar. Har ett huvudfack och en framficka. Dimensioner: bredd 11cm längd 16cm djup 4cm. Priset inkluderar frakt, meddela vid frågor!
Frotté väska  - Beige frotté väska 🤎 Bra skick 🤎
Mintgrön väska - Superfin mellanstor väska. Den är mintgrön med detaljer vid mitten. Går att justera till exakt längd, både axelväska och som korsar. Guldig dragkedja perfekt för att få in lite färg i vardagen. Nypris 268kr
Handsydda necessärer - Handsydda necessärer av 100% upcycled tyg, finns att köpa på Instagram @se.fiore 💕
Handsydd mintgrön/mintblå frotté väska
Handsydd mintgrön/mintblå frotté väska  - 89 Handsydd mintgrön/mintblå frotté väska  - 90 Handsydd mintgrön/mintblå frotté väska  - 91

Handsydd mintgrön/mintblå frotté väska

Storlek: X
Kategori: Väskor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En så somrig mintgrön/mintblå strand- och sommarväska i modellen ”Karin” med blommig insida. Väskan går att vända ut och in, den blommiga sidan har två djupa fickor se bild 2. Pris: 250 Frakt: 59kr

Av Permert
Av Permert
(17)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska från Kurt Geiger i quiltat skinn med silverfärgad kedja och ikoniskt örnhuvud som spänne. Väskan har en kompakt form och coola detaljer som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edge.