Alla kategorier > Mode > Väskor
Brun ponzo väska
Brun ponzo väska - 89 Brun ponzo väska - 90 Brun ponzo väska - 91 Brun ponzo väska - 92

Brun ponzo väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Brun

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Bra skick, axelremsväska och vintage.

Eva Jalvemyr
Eva Jalvemyr
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun väska  - Brun väska med gulddetaljer, justerbart band.
Brun väska  - Brun väska, 38x31cm, vid köp av flera varor får du rabatt💛
Brun väska  - Liten brun axelremsväska! Super söt och liten med tjocka band och guld detaljer.
Brun väska - Aldrig använt inga defekter
Brun väska - Brun handväska från Venti.  Lite dammig.   45 x 23 x 12 cm.  Prisförslag välkomnas 🩷
Ponzo väska🥰 - Fin krokodilmönstrad väska från Ponzo! Användt skick!☺️
Brun väska - Använder aldrig därför säljs den. Köparen står för frakten 🤎
Brun väska  - Söt brun väska säljes! Var min favorit länge men har inser att jag har för många väskor hemma. Man kan ändra storleken på bandet! Har sytt fast kedjan men är inte något som syns så mycket och påverkar ej användning!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Väska  - Helt ny
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓