Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun skinnväska med axelrem - Kollar intresset på denna vintage cognacs färgade väskan, skriv vad ni hade kunnat betala om ni är intresserade! från 60 talet, väldigt fin och i bra skick!
Brun skinnväska från Polène - Säljer en snygg och rymlig brun axelväska från Polène i mjukt skinn. Väskan har stilren design med två långa handtag och diskret logga framtill. Perfekt för dig som vill ha plats för allt du behöver under dagen. Använt skick men har mycket kvar att ge.
Stor brun skinnväska - Säljer en stor brun handväska med dubbla handtag. Perfekt för dig som vill ha plats med mycket i väskan. Den har lite fläckar men annars i fint skick
Brun skinnväska  - liten brun väska i äkta skin
Brun skinnväska - Brun skinnväska med ett långt band som går äver kroppen. Två stora fack i väskan och väldigt bra skick!!
Brun skinnväska från Jimmy Choo - Snygg brun skinnväska från Jimmy Choo med robusta metallspännen och detaljer. Perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter med stil. Väskan har en rymlig design och en elegant look.
Brun skinnväska från Marc O'Polo - Stilren brun handväska från Marc O'Polo i äkta skinn. Väskan har två rejäla handtag, en praktisk ytterficka med dragkedja och snygga metalldetaljer. Perfekt för dig som vill ha en rymlig och klassisk väska med tidlös design.
Brun skinnväska från Tod's - Snygg brun skinnväska från Tod's med gulddetalj på framsidan. Väskan har två handtag och en praktisk innerficka med dragkedja. Skriv för fler frågor eller bilder!❤️
Irma

Brun skinnväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Brun

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer min bruna skinnväska som är i nyskick. Väskan har ett litet fack med dragkedja på insidan och även justerbart band. Skriv för fler bilder, mått eller andra frågor! 🤍 Pris går att diskuteras vid snabb affär!

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Monogram handväska - Snygg handväska med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har rundad form, ljusbruna handtag och detaljer i skinn samt guldfärgad dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Avtagbar axelrem medföljer.
Beck söndergaard väska - Unik handväska med färgstarkt mönster, väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett textilmaterial med snyggt broderad design. Insidan har en dragkedja och logotypetikett. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer. Köpte på vinted
väska Zadig & Voltaire - Såå fin Zadig väska i modellen sunny bag xs.  Köpte för ett år sen knappt använd så jätte fint skick❤️nypris 4500
Fendi axelväska med FF-mönster - Cool axelväska från Fendi med klassiskt FF-logomönster i brunt och mörkbrunt. Väskan har en justerbar axelrem i skinn och stängs med magnetlås och guldig Fendi-detalj framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Marc Jacobs väska - Nu säljer jag min otroliga Marc Jacobs väska som passar till allting! Jag har använt den mycket (se defekter på bilderna) men är fortfarande i väldigt bra skick 🫶🏼 Det tillhörande axelbandet följer inte med. Säljer den för 2500 kr❤️
Beige virkad necessär med dragkedja - Superfin beige necessär med bubblig struktur. Perfekt för smink eller småprylar. Stängs med vit dragkedja upptill och har en mjuk, rektangulär form. Handgjord och unik accessoar som sticker ut i väskan eller på hyllan.
 Väska  Stella McCartney - Snygg Stella McCartney som jag fick när jag fyllde år, den har inga defekter elr nåt liknande då jag använt den enbart en gång, använder guld smycken och vill ha en med guld detaljer drf säljer jag den! Är i den lilla storleken. Äkthetsbevis o dustbag finns! 😍
Dior väska  - Säljer mina Dior väska🥰 Äkta, fick studentpresent i Juni. Bra skick! .💖💖