Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Jättefin trendig väska i nyskick. Köptes på vinted men knappt använd.
Väska  - Super snygg väska som köptes i somras så den är knappt använd!💗 vid frågor eller mer bilder är det bara att höra av sig!💘
Väska - Säljer min fina lilla iets frans väska, väskan är beige med bruna detaljer  skriv vid frågor😊
väska  - säljer denna jättefina väska som man kan justera så den blir en kortare väska. Inga defekter💘
Jättefin väska! - Säljer denna jättefina populära bucket väskan! Köpte på vinted men den kommer tyvärr inte till användning så därav säljer jag den vidare. Jättefint skick!
Väska  - Snygg brunväska som även kan användas som skötväska med klassiskt monogrammönster och guldiga detaljer. Väskan har flera fack, dragkedja framtill och justerbara axelremmar i skinn. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och rymlig väska med ikonisk design.
Väska - Säljer denna axelremsväska. Mycket bra skick. Vid intresse är det bara att höra av sig❤️
Snygg väska  - Snygga välskan
Väska
Väska  - 89

Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Brun

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väska i fake läder, jätte fin med gulddetaljer, han användas på olika sätt. brun

Saga Hedin
Saga Hedin
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
Beige axelväska med kedja - Säljer en beige axelväska från med monogram över hela väskan. Väskan har en snygg guldfärgad kedja som axelrem och guldfärgade detaljer, samt dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.
Svart läder väska me guld logga - Pris kan diskuteras vid snabb affär då ja ska åka iväg 31 dec. Använd men i bra skick. Behövt knyta kedjan inne i väskan så att axelbandet ska vara i rätt storlek.
Brun mocka väska - Brun mocka väska med guld detalj✨ Säljer denna eleganta och fina bruna mocka väskan perfekt som julklapp😍 Eller till sig själv✨ Den är i ny skick med inga defekter✨ Har en guld detalj i mitten✨ Den utrymmer mycket och är stor i utrymme. Man får plats med allt man vill ha✨ Har även ett fack i väskan för till exempel korthållare✨ Stängs med guld knapp✨ Hör av dig vid frågor, rabatt finns✨🌸 #mockaväska #brunmockaväska
Coach axelväska rosa  - Säljer en snygg rosa axelväska från Coach med deras klassiska logomönster. Väskan har guldfärgade kedjedetaljer, dragkedja och en avtagbar axelrem. Materialet är tålig polyester och väskan har en stilren, kompakt form som är perfekt för att bära med sig det viktigaste.