Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun axelväska - Snygg brun axelväska i skinn från posh med flera dragkedjor framtill. Väskan har en justerbar axelrem och ett rymligt fack med dragkedja inuti. Perfekt för att bära med sig det viktigaste i vardagen.
Brun axelväska  - Snygg brun axelväska! Kommer inte till användning inga defekter eller så !
Brun axelväska  - Trendig brun axelväska från Nelly. Väskan har en scrunchie-inspirerad axelrem och en rundad, puffig form. Oanvänd
Brun axelväska - Köpt utomlands.
Brun axelväska  - Snygg brun axelväska med GG-logga i relief på framsidan. Väskan har ett mönstrat yttre med små loggor och detaljer i ljusbrunt skinn. Guldiga metalldetaljer och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Brun axelväska  - Säljer denna jättefina axelväska från H&M då jag har köpt en annan väska! I nyskick då den bara är använd 1-2 gånger med en rymlig insida med ett litet innerfack, perfekt att ha som skolväska!
Brun axelväska  - Använt ett par gånger lite små repor men frf bra skick!
Brun axelväska
Brun axelväska   - 0 Brun axelväska   - 1 Brun axelväska   - 2 Brun axelväska   - 3

Brun axelväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: second hand
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brun axelväska i mocka. Perfekt för dig som gillar klassisk och enkel design. Köpt från second hand

Noelia
Noelia
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mintgrön linnetopp med spetsdetaljer - Säljer en söt mintgrön linnetopp med smala axelband och spetsdetaljer vid halsringningen. Perfekt för sommardagar eller som ett lager under en kofta. Toppen är i ett mjukt och bekvämt material.
Vit stickad tröja från Zara - Säljer en vit stickad tröja från Zara i storlek S. Tröjan är supermjuk och perfekt för kyliga dagar. Den har långa ärmar och en klassisk passform som funkar till allt. Perfekt för både vardag och mysiga hemmakvällar. 🧶
 skinny jeans  - Ett par skinny high waist jeans från hm. Helt oanvända. Säljer från min mamma. Stretchiga ocj väldigt fina. Bra present eller julklapp
Pärlarmband med fjärilsberlocker - Charmigt armband med fjärilar på. Väldigt söt och passar till allt. En fjäril saknas men fortfarande väldigt fin
Silverfärgat armband - Elegant och stilrent silverfärgat armband med en öppen design. Tyvärr är den lite för stor för mig men annars ett väldigt söt armband!
Silver handväska  - Säljer en väldigt söt silver väska från glitter som är prefekt för sommaren eller ut och festa. Den är använd men ser fortfarande helt ny ut!!! Har en förlängd axel rem också
Silverfärgat armband - Jättesöt Armband som är aldrig använd!! Passar till allt och är väldigt fin. Dock är osäker om den är äkta silver!
Vit iPhone 11 skal - Väldigt söt iPhone skal frän Apple till en iPhone 11. Năgra skador men funkar precis som ett vanligt skal
Grå Nike tech zip up - Väldigt snygg och bra Nike tech zip up. Använd några gånger men ser ut som ny!
Beige plånbok från Pull&Bear - Snygg beige plånbok från Pull&Bear. Den är perfekt om man har många kort där denna har många fack. Perfekt storlek för kort och mynt.
Liknande annonser
Visa alla