Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Handväska - Superfin brun handväska i fint skick💕
Handväska  - Snygg och unik handväska 🩷
Handväska - Fin väska i brunt läder från danskt märke Belsac. Väskan stängs med magnet och har tre stora fack och ett litet (se bilder). Köpt second hand men har själv aldrig använt. Inga hål, repor eller defekter.
Handväska  - Supersöt axelremsväska med fransar! 26x18 cm. Skriv om du har några frågor!❤️❤️
Handväska - Super söt mini handväska som ändå rymmer lite!🤎🤎vet inte vart väskan kommer ifrån så jag köpt den secondhand. Skriv för mer bilder
Handväska - Säljer en Neverfull i Damier Ebene-mönster. Väskan är brunrutigt med mörkbruna skinnhandtag och detaljer. Insidan är röd med svarta ränder och har en innerficka med dragkedja. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver.
 Handväska
 Handväska - 89  Handväska - 90

Handväska

Storlek: S
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Brun

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

en liten brun handväska

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Corset Maxi Dress  - En super snygg korsett klänning som jag endast har använt en gång till min student fest.
Tröja  - En rosa tröja, som har använt endaste en gång.
Svart glittrig långklänning - Snygg svart långklänning med glittriga paljetter och axelbandslös design. Klänningen har en figurnära passform och en elegant slits framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut på middagen eller festen.
Svart glittrig långklänning - Säljer en svart, glittrig långklänning med axelbandslös design. Klänningen har en figurnära passform och är täckt av paljetter som ger ett riktigt snyggt partyvibe. Perfekt för dig som vill sticka ut och glänsa på nästa event!
Guldiga pumps med spetsig tå - Snygga pumps i guld med spetsig tå och låg klack. Skorna har en öppen häl med justerbart spänne och en glansig, texturerad yta som ger extra lyxig känsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena detaljer och metallic-look.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →