Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Berburry väska -  Väskan har 3 extra fack, stabil botten och är i bra kvalitet. Den ända skavanken är dragkedjan (se bild 4) Priset går definitivt att diskuteras. Tveka inte på att höra av dig vid minsta fundering😃
Burberry väska - Burberry väska, priset kan diskuteras vid snabbt köp
Väska - En beige väska med snygga detaljer, går att justera axelbandet, frakt tillkommer
Väska - Hej! Säljer du denna begia väska, den är så rymlig och passar till allt!
Väska - Liten beige handväska! Enkel väska, inga fack utan endast dragkedja! Väskan visar lite tecken på användning ( Bild 4)💞
Väska  - Supper fin väska. Knappast använda💕skriv till mig vid funderingar💕🙏🏻😻
Burbery Väska!
Burbery Väska! - 89 Burbery Väska! - 90 Burbery Väska! - 91

Burbery Väska!

Storlek: M-L
Kategori: Väskor
Märke: Burberry

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin väska med burbey motiv på, kan inte säga säkert att den är äkta för köptes från humana! Men i topp skick då jag aldrig använt den och den var bra skick när jag köpte den! Stor och rymlig!

fannihelfrich
fannihelfrich
(22)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!
Bag - Som ny🤍
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Shoulder bag  - Like new never been used bought in korean.
Zadig & Voltaire väska - Jättefin Zadig sunny bag i den lilla modellen, köpt för ca 2 år sen💕