Alla kategorier > Mode > Väskor
Tote bags
Tote bags - 89

Tote bags

Storlek: Olika
Kategori: Väskor
Färg: Svart

49 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

De överst är i toppen skick, knappt använda. 49kr st De andra är i helt okej skick, de är urtvättade. 20kr st Hör av dig om du har frågor, vill ha mer bilder, prisförslag osv🩷

☆༺chiara༻☆
☆༺chiara༻☆
(6)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
The tote bag - Fin liten handväska och ganska stilren. Aldrig kommit till användning
Marc Jacobs Tote Bag - Säljer mina Marc Jacobs tote. Köpt här på Plick ❤️
Isabel marant tote bag - Kollar intresset på min isabel marant tote bag, är i jättebra skick!! Buda gärna❤️
Marc Jacobs tote bag  - Svart Marc Jacob’s tote bag i mellan storleken. 34cm L x 15cm D x 27cm H. Använd. Säljer då den känns lite för liten för mig. Köpt här på Plick. Skriv privat för egna bilder eller funderingar 💫🤍
Liten Tote bag  - Säljer denna pga den kommer inte till användning 🎀✨
SUPREME tote bag - Äkta, köpt från stadium goods. Digitalt kvitto finns🫶🏼
Svart tote bag från Marc Jacobs - Säljer en svart tote bag från Marc Jacobs med tydlig vit text på framsidan. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem, perfekt för att bära på olika sätt. Klassisk och rymlig modell med patchdetalj på baksidan.
Tote bag - Handgjord tote bag från återvunnet/ upcyclat tyg. Med ett handtag.  Ca 25/30cm
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Louis Vuitton Neverfull GM - Louis Vuitton Neverfull GM 🤎Har tecken på användning i den inre sidan på handtagen, annars i superfint skick. Köpt för 12.000 men säljer för billigare då kvittot försvann i flytten
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Väska  - Väska köpt på en marknad för 300kr. Den har en stor blå fläck på insidan men inget som syns på utsidan därför biligt pris
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.