Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stella McCartney liknande väska  - Superfin men kommer ej till användning, bra skick
Stella mccartney liknande väska  - Stella mccartney liknande väska, aldrig använd så helt ny. Jätte söt rosa färg
Stella McCartney LIKNANDE väska - En skit snygg väska med kedja och glitter som PÅMINNER om Stella McCartney. Aldrig använd och i perfekt skick 💕
stella mccartney liknande väska - Säljer denna superfina väska som knappt är använd! Inga defekter🤍 skriv för frågor
Stella McCartney liknande väska  - Säljer en svart axelväska med flera coola kedjor som axelrem. Väskan har en mjuk form och ger en edgy vibe till outfiten. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra.
Stella McCartney liknande väska  - Säljer en snygg beige axelväska i mocka med silverfärgad kedja som axelrem och runt kanterna. Väskan har magnetlås, innerfack med dragkedja och en rund metallbricka som detalj. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool touch till outfiten.
Liknade Stella McCartney väska  - Liknade Stella McCartney väska säljer för att har väldigt många väskor och behöver rensa älskar den väska väldigt mycket men någon förtjänar denna bättre💞pris går att diskutera
Stella McCartney liknande väska - Tryck gärna via köp nu funktionen❤️350 kr vid köp idag! Annars 400 kr. Har en liten liten fläck.
Stella mccartney liknande väska
Stella mccartney liknande väska - 89 Stella mccartney liknande väska - 90 Stella mccartney liknande väska - 91

Stella mccartney liknande väska

Storlek: -
Kategori: Väskor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna veska då den ej kommer till användning mer, köpt på en marknad i spanien i somras❤️

Elissa
Elissa
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart handväska med dragkedja och snygga detaljer från Gina Tricot💕 - Säljer en praktisk och snygg svart handväska från Gina Tricot. Den är använd ungefär 5/6 gånger men är som ny. Den är även nydligen tvättad på utsidan🫶🏻OBS! Band tillkommer tyvärr inte då jag tappat bort det.
Brun/vinröd flätad axelväska från Carin Wester - Säljer en brun/vinröd axelväska från Carin Wester i flätad design. Väskan har justerbar axelrem med knutdetaljer och är gjord i mjukt skinn. Perfekt storlek. Nästan aldrig använd!
Ljusrosa quiltad handväska Miu Miu - Säljer en ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett snyggt mönster, dragkedja upptill och både handtag och axelrem. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med unik look.
 monogram axelväska - Säljer en liten och snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har både handtag och axelrem i ljusbrunt skinn, samt guldfärgade detaljer och dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart axelväska med fransar - Cool svart axelväska i skinn med snygga fransdetaljer och silverfärgade metalldelar. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt en praktisk dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha plats för allt du behöver.
Väska - Helt ny
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild medföljer. Fraktar så snabbt som möjligt
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!