Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Herschel large backpack - Large backpack, suitable for school or trips
Backpack  - Used but in good condition
Kenzo backpack  - Lila Kenzo backpack/ryggsäck. Justerbara rämmar. Sparsamt använd, i mycket gott skick.
Herschel ryggsäck  - Herschel ryggsäck i nyskick.
Kipling backpack - Light city, Clean and comfy. Barely used (less than 10 times) New price: 1169 kr
Mini backpack  - I mycket bra skick och har inte används mycket.  Meddela mig för mer bilder.
Big buckle Alyx backpack  - Sjukt rare
Gucci backpack  Gg supreme - Snygg ryggsäck från Gucci i mörkgrått med klassiskt GG-mönster och svarta detaljer i skinn. Väskan har två sidofickor, lock med spännen och röda/blå ränder framtill. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och praktisk väska. Fler bilder kan fås och den har inga defekter då jag har tagit hand om det väldigt väl och den har endast hängt på en vägg som prydnad. Hör gärna av dig! Vid lila minsta fundering. Väskan är själv klart äkta! Pris kan diskuteras vid snabb affär👍
Herschel backpack
Herschel backpack - 89 Herschel backpack - 90 Herschel backpack - 91

Herschel backpack

Storlek: One size
Kategori: Väskor
Färg: Grön

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Herschel army backpack Has a small mark on the top ser last photo.

manud24
manud24
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Zadig liknande väska - Zadig liknande handväska i skinnimitation med två rejäla handtag, dragkedjor framtill och en snygga silverfärgade detaljer. Den har ett rymligt fack med innerfickor och beige foder. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. Använd ca 2 gånger
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Supersnygg svart handväska från Miu Miu i quiltad skinn med guldfärgade detaljer och logga framtill. Väskan har en rundad form, dragkedja upptill och medföljande axelrem. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Brun och beige bucket bag med snörning - Snygg bucket bag i brunt skinn och beige canvas med cool snörning upptill. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa sömmar och guldfärgade detaljer. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk accessoar. Lånad bild, säljer inte under 420!
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Brun handväska från Miu Miu i skinn - Säljer en brun handväska från Miu Miu i slätt skinn med guldfärgade detaljer och logga framtill. Väskan har rundade handtag, en liten matchande miniväska som dekoration och dragkedja upptill. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.