Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Converse väska 😻 - En jätte fin vintage All Star converse väska i marinblå med en amerikansk flagga på 🫶🏼
converse väska!! - Converse väska!! Väl använd därav små skador därav priset men fortfarande snygg!! Finns två större fack och ett mindre ytterfack :)
Converse väska  - Säljer min mammas gamla, converse väska. Jättecool och äkta såklart!💕💕har tappat en dragkedja grej, se andra bild, men inget som egentligen syns eller spelar roll
Väska med Converse  - En axelremsväska som är köpt utomlands med conversetryck på. Väskan går att justera till önskad längd och är fortfarande i gott skick :)
Converse väska - En svart Converse väska i jättefint skick, inte alls använd speciellt mycket
Converse väska  - Rymlig svart väska med vitt tryck.  Har även ett datorfack.  Mått ca 39x31 cm.
Converse väska - Mintgrön/turkos converse väska
converse väska - Asball och unik converse väska. Säljer då den inte kommer till användning. Pris går att diskutera
Converse väska
Converse väska - 89 Converse väska - 90

Converse väska

Storlek: Ingen
Kategori: Väskor
Märke: Converse
Färg: Marinblå

140 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Converse crossbody väska i bra skick.

Claraek
Claraek
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Snygg grå beige axel/handväska i skinnimitation med guldfärgade nitar och dragkedjor. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt flera fack och detaljer framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och cool design med dekorativa sömmar och metalldetaljer.
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Goyaard Plånbok - brun/svart - Fet goyaard plånbok som kommer inplastad och ny. Box och kort medföljer. Kan lösa gratis frakt!🚚
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!