Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart handväska med silverdetaljer - Stilren svart handväska med två rejäla handtag och snygga silverdetaljer. Väskan har en klassisk form, ett stort ytterfack med lås och är tillverkad i slätt skinnliknande material. Perfekt för dig som gillar en clean och tidlös look.
Svart handväska med silverdetaljer - Snygg svart handväska i skinnimitation med stilrena silverfärgade metalldetaljer och spännen. Väskan har både handtag och en lång axelrem som man kan justera själv och ta av, säljer för jag e sugen på något nytt, skicka prisförslag!❤️❤️
Svart handväska med silverdetaljer - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade metalldetaljer och dragkedjor. Väskan har två rejäla handtag och en ikonisk vinglogga framtill. Perfekt för dig som gillar edgy och stilren design.
Svart handväska med silverdetaljer - Stilren svart handväska i skinn med grov struktur och silverfärgat spänne framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt dragkedja upptill. Insidan är ljusbeige med en liten ficka med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste.
Svart handväska med silverdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med rundad form och två handtag. Perfekt storlek för det viktigaste. Inga defekter
Svart handväska med silverdetaljer - Cool svart handväska i skinn med snygga silverdetaljer och dragkedjor både fram och bak. Väskan har två robusta handtag med flätad look och röd insida med flera fack. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. Köpt för 1000kr, säljer för 800!
Svart handväska med silverdetaljer - Snygg svart handväska i skinnimitation med stilrena silverdetaljer och praktisk dragkedja. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt en dekorativ rem med metallspänne framtill. Perfekt storlek för det viktigaste.
Svart handväska med silverdetaljer - Säljer min svarta zadig & voiltare väska som är i väldigt bra skick! har använt den ett fåtal gånger bara och säljer pågrund utav att den ej kommer till användning längre. Väskan rymmer en hel del oxh passar perfekt vardagligt men även till skolan. köpte för 5500 på zalando förra året. skriv privat för frågor❤️Är öpppen för prisförslag
Svart quiltad handväska med silverdetaljer
Svart quiltad handväska med silverdetaljer - 89

Svart quiltad handväska med silverdetaljer

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min jättefina Kurt geiger väska som inte längre säljs i någon butik❣️den har tappat några diamanter men det är verkligen inget som syns, handtaget går även att ta av enkelt om man skulle vilja! pris kan diskuteras (tryck inte på köp nu)

Lisa brännström
Lisa brännström
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun vintage väska - Säljer denna mörkbruna vintage väska köpt secondhand. Står inget märke i den. Bilderna är från förra ägaren!
Brun flätad axelväska i skinn - Brun Jackie väska. Går att ha både som clutch om man stoppar in banden men även med band (som går att justera i längd). Super fint skick!! 💕Köpt för 2400kr.
Svart läder väska me guld logga - Pris kan diskuteras vid snabb affär då ja ska åka iväg 31 dec. Använd men i bra skick. Behövt knyta kedjan inne i väskan så att axelbandet ska vara i rätt storlek.
Nice Nano MNG - Mini bag, can be used as vanity bag or shoulder bag.
Svart handväska - Svart handväska💕
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
 Vuitton brun monogram glasögonfodral - Säljer en snygg  glasögonfodral från Vuitton med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och ljusbrunt skinn.  glasögonfodral har guldfärgad kedja och karbinhake, samt en knapp med Vuitton-logga. Perfekt för kort och småsaker.
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny