Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Snygg handväska från Kors med klassiskt -mönster i grått och vitt. Väskan har bruna handtag med guldfärgade detaljer och en fyrkantig form. Perfekt storlek för att få plats med allt viktigt och ger en lyxig vibe till din outfit.
Väska  - Säljer den här vita väskan med guldkedja, perfekt till lite finare tillfällen
Väska - Rymlig, vit axelväska med gulddetaljer. Går att snöra in banden för att få den kortare och ta ut banden för att få den längre. Super fin men kommer ej till användning då jag har flera stycken.
Väska - Säljer en vit/cremefärgad axelväska från H&M Divided med krokodil mönstrad yta. Väskan har en bred axelrem, silverfärgade metalldetaljer och stängs med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en clean vibe till din outfit!💕Supersnygg som passar till allt😻Fungerar också som handväska!
Väska - Supergullig liten kuvertväska i vit syntet med handtag, dekorerad med en vit rosett, pärldetalj och torkade blommor. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en romantisk touch.
Snygg väska  - Preppy väska. Bra skick. Skriv för flera bilder🤍
Väska - Axelväska som är så fin!
Väska - Väska helt ny.
Söt väska
Söt väska - 89 Söt väska - 90 Söt väska - 91 Söt väska - 92 Söt väska - 93

Söt väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesöt vit liten väska med silver detaljer🤍

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rosa väska - Rosa axelbandsväska med gulddetaljer aldrig använd💕
Axelrems väska - Söt svart axelremsväska med silver detaljer, knappt använd🖤
Väska - Super trendig väska från Monki med flera fickor, bandet går att justera i längd🖤
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →