Alla kategorier > Mode > Väskor
Skit fet väska
Skit fet väska - 89 Skit fet väska - 90 Skit fet väska - 91

Skit fet väska

Storlek: s typ
Kategori: Väskor
Färg: Grå

1300 SEK

Frakt från 55 SEK
Beskrivning

Köpte denhär väskan från @ec0basick på ig. men den var lite för liten för min smak. Säljer den för priset+shipping

Sylvia
Sylvia
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
skit snygg väska  - den perfekta väskan, så så snygg!
Letar du en sån fet väska varmt välkommen  - Letar du en sån fet väska som passar inför resor,sommar,vinter allt möjligt dejt varmt välkommen gör din beställning
Väska - Säljer en väska från Topmove, helt oanvänd, jättefint skick.
Väska - Super fin liten väska från zara i nyskick
Väska - Jättefin väska. Väskan är mycket sparsamt använd💓
Äkta väska  - Äkta väska helt ny och använd ett fåtal gånger. Kom privat för mer frågor. Går ej att skriva märket för annonsen blir borttagen vet ej varför.
Fet väska till sommaren  - Är i bra skick. Och snygg
Väska - Jätte fin väska aldrig använd
Andra annonser från Väskor
Visa alla
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Väska  - Väska med kedja
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Svart axelväska från Gucci - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk ytterficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.