Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Söt tote bag med Hello Kitty-motiv! - Söt tote bag i canvas med Hello Kitty-motiv. Mått: 30 x 27 cm. Oanvänd.
Hello Kitty kasse  - Fint skick. I princip oanvänd. Vid funderingar skicka gärna pm. Pris är diskuterbart
Söt liten tote bag med Hello Kitty-motiv! - Söt liten tote bag i canvas med knäpp-knapp och Hello Kitty-motiv. Mått: 25 x 27 cm. Oanvänd.
hello kitty bag - Hello kitty
hello kitty väska - söt hello kitty axelremsväska! bra skick men svarta fläckar på insidan som jag har svårt att få bort.
Y2K HELLO KITTY NINTENDO BAG - Säljer denna unika Y2K Hello Kitty väska som är gjord för en Nintendo!!💞 Den har massa utrymme för spel och andra tillbehör för en Nintendo. Startpris 350kr+frakt, hör av er om eventuella frågor💞💞💞
Hello Kitty kuvertväska - Säljer en söt rosa Hello Kitty kuvertväska med tryck och motiv på framsidan. Väskan har dragkedja med lila äppelformad detalj och ett praktiskt handledsband. Insidan är fodrad med mönster av små äpplen. Perfekt för att bära småsaker och essentials.
Söt necessär med Hello Kitty! - Söt necessär i canvas med dragkedja och Hello Kitty-motiv. Mått: 15 x 20 cm. Ny!
Hello Kitty bag
Hello Kitty bag - 89 Hello Kitty bag - 90 Hello Kitty bag - 91

Hello Kitty bag

Storlek: 20x20cm
Kategori: Väskor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hello Kitty SANRIO :))) köpte den i affär, men den är knappt använd. Kommer sakna den :((( skriv dm ifall nån vill köpa

Lilla my
Lilla my
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ikonisk logga framtill.
Zadig liknande väska - Zadig liknande handväska i skinnimitation med två rejäla handtag, dragkedjor framtill och en snygga silverfärgade detaljer. Den har ett rymligt fack med innerfickor och beige foder. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. Använd ca 2 gånger
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Zadig & Voltaire liknande väska  - Säljer denna Beiga Zadig & Voltaire väska,använt ett par gånger.Jätte snygg väska.💕Köparen står för frakt💕 pris kan diskuteras!
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Svart hand/axelväska från Raffinato - Aldrig andvänd svart axelväska från Raffinato i mjukt skinnimitation. Väskan har en snygg rynkad design med dragsko upptill och justerbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med original dustbag.
Mini läder handväska - Säljer en snygg liten väska med guld detaljer. Vid snabb affär så kan priset diskuteras ❤️
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Supersnygg svart handväska från Miu Miu i quiltad skinn med guldfärgade detaljer och logga framtill. Väskan har en rundad form, dragkedja upptill och medföljande axelrem. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.