Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Michael kors väska  - Väska från Michael kors! Bra sick!
Michael kors väska  - Michael kors väska, supersnygg och funkar till allt! Kommer inte längre till användning, har använt 3-4 gånger. Är fortfarande i samma skick!
Michael kors väska  - Michael kors väska bra sick. Pris kan diskuteras
 Michael, kors väska -  En jättefin och användbar Michael kors väska endast använda några gånger, hör av er om mer frågor kring pris och bilder!💖
Väska - Michael Kors - Fin och oanvänd väska från Michael Kors, ser ut som ny, äkta och fin, äktenhetsbevis och silkespåse fås med. Kom privat vid mer funderingar🙏
Michael kors väska - Väldigt fin väska,nästintill helt ny endast använd fåtal gånger
Michael kors väska  - En knappt använd Michael Kors väska, ser så gott som ny ut. Vid intresse så skickas det fler bilder från insidan av väskan, där det finns flera fack. Kan användas som både en handväska och axelväska, längden på bandet går att justera.
 Michael Kors väska - SÅÅÅ snygggg🍒🍒
Michael kors väska
Michael kors väska  - 89 Michael kors väska  - 90 Michael kors väska  - 91

Michael kors väska

Storlek: One size
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En äkta Michael kors väska som inte kommer till användning längre. Bandet är skadat (har lagt in en bild) så att ni kan se 🥰 köparen står för frakten ❤️

Bellaa151
Bellaa151
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Svart quiltad handväska från YSL - Säljer en svart quiltad handväska från YSL med guldiga kedjor och ikonisk YSL-logga framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har ett elegant, strukturerat mönster. Insidan är beige och har ett fack med Saint Laurent Paris-tryck. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer.
Väska  - Aldrig använd
Blå kuvertväska i skinn med snörning - Snygg blå kuvertväska i mjukt skinn med cool snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära med sig. Stilsäker accessoar som lyfter din outfit.