Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stella McCartney  - Så fin väska från Stella McCartney💓💓Bilden är lånad men den är exakt den som på bilden och i samma skick, kan skicka egna bilder!!💓Köpt här på plick för typ 5 månader🤩🤩Följer med dustbag och ett card!
Stella McCartney väska  - Intressekoll på denna sjukt snygga, rymliga och stilrena Stella McCartney väska. Den är grå och i modellen Falabella mellan storleken! Köptes för några månader sedan. Ett hål i innerfodret i innerfickan men annars inga defekter och man ser det absolut inte vid användning, jag har inte heller störts av det alls! Kom gärna med bud💞💞
Stella McCartney - Säljer min Stella McCartney väska då den inte kommer till användning längre. Den är i super bra skick❤️Inga byten 🥰
Stella Mccartney väska  - Säljer denna as snygga Stella väska som är hyfsat svår att få tag på säljer vid bra pris då den har 4 stenar som saknas men de är verkligen inget som syns när man har på sig den💗
Stella McCartney väska  - Säljer min fina Stella väska, sparsamt använd men börjat tröttna lite. ♥️Dm om frågor eller önskemål om fler bilder👏Låna kedjan är på, den syns ba inte på bilden
Stella McCartney liknade plånbok  - Jätte snygg liknande Stella McCartney plånbok från Wera Stockholm ❤️ I mocka och färgen brun!
Stella McCartney väska - Kollar intresse på min fina Stella väska i mellan storleken! Köpt för strax över 7 tusen och säljer nu för 4000 då den är väl använd! Om ni har frågor om egna bilder osv så släng iväg en fråga! Äktighetsbevis tillkommer! Kortet är däremot inte i jätte bra skick! Men skickar bild vid önskemål!
Stella McCartney
Stella McCartney  - 89 Stella McCartney  - 90

Stella McCartney

Storlek: -
Kategori: Väskor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna super fina Stella likande väskan i nyskick och jätte bra kvalite, först till kvarn :)

Felicia
Felicia
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
H&M - Fräscha plånböcker från H&M 175kr/st
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.