Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svartvit axelväska från Desigual - Säljer en snygg axelväska från Desigual i svart och vitt med grafiskt mönster och kedjerem. Väskan har dragkedja upptill och innerfack med ytterligare dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool statement-look. Dragkedjan är trasig med går absolut att laga!
Y2K Desigual Axelväska🌸 - Axelväska från märket Desigual. Kontakta mig vid frågor ☺️
Mönstrad axelväska från Desigual - Säljer en unik axelväska från Desigual i mycket bra skick. Väskan har ett coolt mönster i bruna och beige toner med snygga detaljer. Den är perfekt för höst och vår och har en justerbar axelrem. Insidan är rymlig med flera fack och dragkedja för säker förvaring. Passar perfekt för både vardag och fest!
Desigual röd axelväska med kedja - Unik röd axelväska från Desigual med coolt blommönster på framsidan och dekorativa hål. Väskan har en lång kedjerem i antikguld och detaljer i vitt och lila. Tillverkad i syntetmaterial och perfekt för dig som gillar färg och mönster.
Svart axelväska med Musse Pigg från Desigual - Upper flap with magnetic closure An outer pocket and a small pocket inside, both with zipper Inner compartment divided into three spaces, one of them with zipper Mickey Mouse prints with worn effect Patch of a Mickey Mouse comic panel Big pullers in leather effect fabric The flap is a big pocket with its own zip fastener Includes two interchangeable straps: one in leather effect fabric and the other one is a chain Measurements: 25.5 (l.), 12.6 (w.), 13.5 (h.) cm.
Svart axelväska från Desigual - En svart axelväska från Desigual med färgglada broderade mönster. Väskan har en justerbar axelrem och flera fack med dragkedja. Insidan är fodrad med blått tyg och har ytterligare fack för förvaring.
Grön axelväska med fjärilar och ros - Säljer en superfin grön axelväska med broderade fjärilar och en stor röd ros. Väskan har en cool text 'Saturday mood' och detaljer som paljetter och dragkedja. Perfekt för att ge din outfit en unik touch! 🦋🌹
 axelväska - Väska i boxig form med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har detaljer i ljusbrunt skinn, guldfärgade metalldetaljer och lås framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig accessoar.
Axelväska
Axelväska - 89 Axelväska - 90

Axelväska

Storlek: ?
Kategori: Väskor
Märke: Desigual

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt axelväska från Desigual. Den är sparsamt använd, så i bra skick. Axelremmen är lång och justerbar. Kan mötas upp eller ev. Frakta😊✨

Lova
Lova
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick och bara använd fåtal gånger. köpt av en annan här på plick för 1500kr. lånade bilder från hon jag köpte av. postar så snabbt jag kan!
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Alma BB väska - Säljer en snygg handväska med klassiskt brunt och mörkbrunt rutigt Damier-mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, lås och dragkedja, samt mörkbruna handtag i skinn. Insidan är klarröd och har en innerficka med dragkedja. Använd en gång och i otroligt bra skick.❤️
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝fick tyvärr inte med kedjan vid mitt köp så har ingen kedja!
Väska / handväska - Helt ny svart väska. Min kompis från Kina har skickat denna till mig men kommer inte behålla den då jag valt andra väskor. Tänkte returnera den men vill kolla om det finns någon intresserad. Väskan är påväg med posten men vid betalning reserverar jag den till personen. Priset är fast då det är fabrikspris. Jag har även videos på väskan som min kompis skickade. Väskan kommer med dustbag och box!