Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Dior axelväska  - Jättefin och elegant dior väska. Bra kvalite, kommer även med extra band se på bild 4☺️
Svart och beige axelväska från Christian Dior - Snygg axelväska från Christian Dior i svart och beige med märkets logotyp. Väskan har ett mönster och detaljer i guld samt en justerbar axelrem. Väldigt lyxig och fin. Använd 3-8ggr sparsamt.
Svart Dior axelväska med monogram - Säljer en svart axelväska från Dior med ikoniskt monogrammönster och silverfärgade detaljer. Väskan har justerbar axelrem, dragkedja upptill och ett extra fack framtill med dragkedja. Insidan har kortfack och väskan är tillverkad i textil med detaljer i skinn.
Grå mönstrad axelväska från Dior - Säljer en snygg axelväska från Dior i grått och vitt med geometriskt mönster. Väskan har justerbar svart axelrem, silverfärgade dragkedjor och en matchande liten pouch. Tillverkad i Italien och perfekt för dig som gillar stilrena detaljer.
Dior axelväska med monogrammönster - Säljer en snygg axelväska från Dior med klassiskt monogrammönster i svart och grått. Väskan har justerbar axelrem, dubbla dragkedjor och flera fack inuti för kort och småsaker. Perfekt för dig som vill ha en stilren accessoar med lyxig känsla. Kvitto, låda,  påse och bäställningsorder finns
Mönstrad axelväska från Dior - Snygg axelväska från Dior med ett ikoniskt mönster i svart och beige. Väskan har en praktisk dragkedja och justerbar axelrem. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.
Vintage dior - Vintage Christian dior väska i topp skick. Köpt på nordiska kompaniet för länge sen, men har behållits i en låda. Spännet på väskan krånglar lite. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Svart och beige axelväska från Dior - Snygg axelväska från Dior i svart och beige med märkets logotypmönster. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och en justerbar axelrem. Perfekt för att ge en lyxig touch till din outfit.
Dior axelväska
Dior axelväska - 89 Dior axelväska - 90 Dior axelväska - 91 Dior axelväska - 92 Dior axelväska - 93

Dior axelväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Dior
Färg: Beige

4500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Christian Dior Shoulder Bag Skick: C, väldigt fint vintage skick. Se alltid bilder för egen uppfattning. Serienummer: - Sku: V005 Mått: B23cm x H12cm x D3.5cm x Shoulder Drop 40cm

Highendscandinavia
Highendscandinavia
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Röd rosa Q Classic Baby Groove väska - Så cool rosaröd handväska i äkta läder från Marc by Marc Jacobs. Den ikoniska modellen Q Classic Baby Groove! En populär och eftertraktad vintagemodell med gulddetaljer och dubbla handtag. Långa bandet finns. Så fint skick och en otroligt snygg vintage väska🤍  Mått: 34x18x12 cm (undersida) Kan hämtas hemma hos mig i Nacka eller skickas 🤍
ATP atelier vinröd väska  - Säljer denna vinröda väskan från ATP atelier som inte säljs längre!!! Superfin och jättebra skick då jag använd den väldigt försiktigt, jag har kvar kvittot och dustbag som följer med om man köper!!
datorfodral  - INTRESSEKOLL på detta ursnygga unika datorfodralet, köpt från ett avgånget UF företag så görs inte längre 🥰HÖGST prisförslag är 450kr
Brun handväska från Gina Tricot - Snygg brun handväska i skinnimitation från Gina Tricot med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, innerfack med dragkedja och dekorativa nitar.
Mönstrad kuvertväska från beck söndergaard - Säljer en unik kuvertväska från becksöndergaard med ett färgstarkt, zigzag-mönster i rosa, grön, gul och beige. Väskan har en mjuk, vadderad form och är tillverkad i textilmaterial med innerfoder i brunt tyg. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
YSL Korthållare - Yves saint laurent plånbok i svart läder med gulddetaljer, det är en julklapp som inte kommer till användning. Den är helt i nyskick och allt medkommer 🩵
Beige handväska med gulddetaljer - Snygg beige handväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer och dekorativa tofsar. Väskan har dubbla handtag, dragkedja upptill och ett randigt innerfoder med flera fack. Perfekt storlek för allt du behöver ha med dig. Köpte för 400kr på en marknad i Italien💗 prislappen är kvar
Den virala mörkbruna väskan från zara  - Stilren och rymlig mörkbrun shoppingväska i slätt skinn med vita kontrastsömmar och dubbla axelband. Väskan har en enkel tag-detalj framtill och är perfekt för dig som vill ha plats för allt du behöver under dagen. Klassisk design som funkar till många looks.