Alla kategorier > Mode > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Christian dior handväska  - Super fin väska i bra skick förutom att dragkedjan inte fungerar. Den har 3 större fack inuti och ett mindre med dragkedja. Perfekt till skolan eller jobb. Köpt på vestaire men förmodligen inte äkta. Skriv för frågor💘
Christian Dior Väska - Denna är sparsamt använd och den är nästan i nyskick. Väldigt fin väska som både tjejer och killar kan ha
monogram handväska - Säljer en ikonisk handväska  med svart och beige monogrammönster, guldfärgade metalldetaljer och rejäla svarta handtag. Väskan har tydlig logga framtill och klassiska berlocker. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt snygg statement piece. Snabb köp så säljer jag den för 1150kr
Christian Dior svart handväska - Snygg svart handväska från Christian Dior med tydlig logga framtill och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har ett diskret mönster i tyget och robusta handtag i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Dior monogram axelväska i textil - Säljer en snygg Dior axelväska med klassiskt monogrammönster i svart och vitt. Väskan har svarta detaljer i skinn, guldfärgade metalldelar och en bred axelrem med Dior-logga. Insidan är fodrad i rött tyg och har en innerficka. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
Dior monogram handväska i skinn - Intressekoll på en ikonisk Dior handväska med blått monogrammönster och detaljer i mörkblått skinn. Väskan har två handtag och klassisk form, perfekt för dig som vill ha en statement piece. Snygg att bära både i handen och på armen. Den är vintage och köpt på vestiaire där den har gått igenom dubbla äkthetskontroller
Mönstrad axelväska från Christian Dior - Snygg axelväska från Christian Dior med ett ikoniskt mönster i blått och vitt. Väskan har en justerbar rem med märkets logga och en säker spänne. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch.
Svart axelväska från Dior med monogram - Snygg svart axelväska från Dior med klassiskt monogrammönster och silverfärgade detaljer. Väskan har justerbar axelrem, dragkedja framtill och på toppen samt en stilren, rektangulär form. Perfekt för dig som vill ha en exklusiv och trendig accessoar.
Christian Dior monogram handväska
Christian Dior monogram handväska - 0 Christian Dior monogram handväska - 1 Christian Dior monogram handväska - 2 Christian Dior monogram handväska - 3

Christian Dior monogram handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Dior
Färg: Svart
Skick: Bra skick

4800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en ikonisk handväska från Christian Dior med klassiskt monogrammönster i svart och beige. Väskan har svarta skinnhandtag och detaljer, dragkedja upptill och rymlig form. Älskar denna!!! .köpte den från collectorscage.se

Tilda 🫶🏽🫶🏽
Tilda 🫶🏽🫶🏽
(36)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla