Alla kategorier / Mode / Väskor
Dkny väska
Dkny väska  - 89 Dkny väska  - 90

Dkny väska

Storlek: Small
Kategori: Väskor
Märke: DKNY
Färg: Beige

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå/ beige

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Shorts - Från hm
Kostymbyxor  - Sömmarna gått upp lite men går enkelt att laga. Dörför säljs de så billigt
Svart jacka - Jacka
Svart kappa  - .
Tröja - .
Stickad tröja  - .
Tröja - .
Stickad klänning  - Använd en gång
Höst/Vinter Klackskor  - -
DKNY VÄSKA beige - Jag säljer min dkny väska som jag köpte för några år sen. Orginalpriset 3000 kr. Den har vissa skråmor samt att bandet har gått av på ena sidan. Även kedjan har gått upp lite som det visas på bilden men det går att stänga precis som vanligt. Känns så tråkigt att slänga den så om någon själ därute är pysslig av sig och vill köpa den för att laga den själv så säljer jag iväg den väldigt billigt ☺️
Liknande annonser
Visa alla
Dkny väska med plånbok  - Säljer min fina Dkny väska tillsammans med plånbok. Plånboken har lite fläckar på, kan skicka fler bilder vid instresse. Kvitto finns. Man kan köpa de separat om du är intresserad så säg bara till så löser jag det.
Väska DKNY - Säljer denna fina väskan från DKNY, väskan är i väldigt fint skick och sparsamt använd.
DKNY väska - DKNY Väska köpt från Åhléns för ca 3000kr. Använd och kedjan har tappat färgen lite som ni kan se på bilden därav säljs den billigt
Dkny väska äkta - Dkny väska i nyskick
DKNY Väska - DKNY Väska som är använd 1-2 ggr Max, så i ny skick.  Ganska stor och rymlig, skrivblock och dator får gott plats.
DKNY VÄSKA - Jätte fin väska och plånbok med gulddetaljer från märket  DKNY använd enstaka gånger
Väska Dkny - Väska från DKNY, som ny! Nypris 2999kr Mitt pris 1100kr
Fortsätt i appen →