Alla kategorier > Väskor
En ny handväska/axelväska som inte används men är väldigt vacker
En ny handväska/axelväska som inte används men är väldigt vacker - 89 En ny handväska/axelväska som inte används men är väldigt vacker - 90 En ny handväska/axelväska som inte används men är väldigt vacker - 91

En ny handväska/axelväska som inte används men är väldigt vacker

Storlek: S/xs
Kategori: Väskor
Färg: Blå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Någon slags blå kanske turkos och sen är liten lagom för pryldnar och mobil, sådant viktigt guld och bech också

Cassandra Visell
Cassandra Visell
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
G Handväska som är i svart färg - Säljer en handväska som är i väldigt fint skick och med etiketter som redan sitter på och där det följer med en dustbag.
Svart axelväska som är slut såld!!!  - Helt slutsåld väska från Even&odd! Den är väldigt lik den från Zadig. Köptes förra året, använd 2 ggr☺️jätte jätte fint skick!
fin handväska som inte andvänds längre - säljer den pågrund av den har inte kommit till användning har lite små smuts lång väska
En midjeväska som är 9/10 skick - Jag säljer pga har fått en ny och har ingen användning av den
Axelväska mörk grå som ny  - Axelväska från Italien 🇮🇹 som ny , mörk grå använda 2/3 gånger!!!! Cool med jeans 👖 men också med klänning 👗
En helt ny ljuslila axelväska Acne Studios - Säljer en unik ljuslila axelväska från Acne Studios med fluffig frotté på utsidan och slät insida i matchande lila. Väskan har ett justerbart axelband och en snygg silverfärgad detalj med logga på framsidan. nypris: 6000kr
Grön axelväska i skinnimitation som ny - Säljer en snygg grön axelväska i skinnimitation med rundad form och bred axelrem. Väskan har en silvrig dragkedja upptill och ett innerfack för småprylar. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver till vardagen. Ser ut som ny.💚💚
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍
Svart kuvertväska med snörning - Stilren svart kuvertväska i mjukt skinnimitation med snörningsdetaljer på sidorna. Väskan har en enkel axelrem.
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :) vet ej vart den är ifrån!💕🙏
Maje väska - Intressekoll på denna fina Majeväska! Den är i storlek M och i fint skick! Kontakta vid fler bilder eller frågor! 🤍😇 Kan tänka mig gå ner i pris!
söt blå väska - aldrig använt
Vinröd handväska med fransar - Snygg vinröd handväska i skinn med flätade handtag och dekorativa fransar. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och flera remmar som ger en cool look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Nypris 399. Skriv för fler bilder!
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.