Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marc Jacobs dator fodral - Helt ny, köpt på Vinted. För liten för min dator. 24 x 28
Datorfodral från Marc Jacobs - Aldrig använd, inga defekter
Marc jacobs datorfodral - Supercoolt datorfodral ifrån marcjacobs
Handväska Marc Jacobs - En färgglad liten handväska! Använd fåtal gånger, säljer eftersom den inte kommer till användning😢. Inga märkvärdiga defekter förutom en liten sminkfläck på insidan. Köpt från Jolina i Borås för 3800kr, därmed helt äkta👏🏻❤️Mycket bra/ bra skick!!
Rosa datorfodral/väska från Marc by Marc Jacobs - Säljer en rosa datorväska/fodral från Marc by Marc Jacobs som ej kommer till användning längre. Dragkedjan funkar utan problem. Perfekt för att skydda din laptop. Lite färgskiftningar som säkert går bort i tvätten men annars bra skick. Ca 34x25 cm i storlek.🌸
Marc Jacobs väskband - Superfint väskband från Marc Jacobs i nyskick💖använt någon gång
Marc jacobs datorfodral - Ett data fodral från Marc Jacobs! jätte bra skick och ser näst intill ny ut.
Färgglad axelväska från Marc Jacobs - Säljer en limeted edition axelväska från Marc Jacobs. Väskan har en justerbar axelrem med gula stjärnor och text. Den har en lila kant och dragkedja i guld. Perfekt för att ge din outfit en rolig touch! Fick den av min moster och hon sa att den va riktig men jag har inge bevis skriv vid mer frågor
Marc Jacobs datorfodral
Marc Jacobs datorfodral  - 89 Marc Jacobs datorfodral  - 90 Marc Jacobs datorfodral  - 91

Marc Jacobs datorfodral

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Marc Jacobs
Färg: Flerfärgad

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer detta svinsnygga datorfodral då den tyvärr inte passar min dator (jag har en dator som är 15 tumm, denna passar de flesta datorer annars)❤️ Köpte för 1000kr men kan sälja för 500kr❤️

RebeccaB
RebeccaB
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beige axelväska med kedja - Säljer en beige axelväska från med monogram över hela väskan. Väskan har en snygg guldfärgad kedja som axelrem och guldfärgade detaljer, samt dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Brun flätad axelväska i skinn - Brun Jackie väska. Går att ha både som clutch om man stoppar in banden men även med band (som går att justera i längd). Super fint skick!! 💕Köpt för 2400kr.
YSL handväska - Supersnygg handväska. Går att justera axelbandet. Aldrig använd. Skriv för frågor🩷
Brun vintage väska - Säljer denna mörkbruna vintage väska köpt secondhand. Står inget märke i den. Bilderna är från förra ägaren!
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
Brun mocka väska - Brun mocka väska med guld detalj✨ Säljer denna eleganta och fina bruna mocka väskan perfekt som julklapp😍 Eller till sig själv✨ Den är i ny skick med inga defekter✨ Har en guld detalj i mitten✨ Den utrymmer mycket och är stor i utrymme. Man får plats med allt man vill ha✨ Har även ett fack i väskan för till exempel korthållare✨ Stängs med guld knapp✨ Hör av dig vid frågor, rabatt finns✨🌸 #mockaväska #brunmockaväska
Svart handväska - Svart handväska💕