Alla kategorier / Mode / Väskor
Axel väska
Axel väska - 89 Axel väska - 90

Axel väska

Storlek: onesize
Kategori: Väskor
Märke: Esprit
Färg: Beige

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En väska som köptes second hand för ett tag sen, har används ungefär 1 gång! pris kan diskuteras

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Puma huvtröja - väldigt skön och bekvämt huvtröja som köptes för ett tag sen second hand men har inte kommit till användning på senaste!
Jeans  - jätte fina jeans med en litet blom tryck nere på vänstra benet, sitter inte så bra på mig därför jag säljer dem!!
Linne grönt  - super fint linne som passar perfekt till sommaren, jätte fint broderings inspererat mönster på framsidan samt några små knappar!
old guys rule t-shirt! - en stor och bekväm t-shirt, köpte den second hand men har tyvärr inte kommit till användning:( priset kan diskuteras!
jeans skjorta! - en väldigt fin och proper jeans skjorta som kan användas till många olika kombinationer!! har köpt den från arket men har dessvärre inte kommit till användning:( pris kan diskuteras!
junkyard t-shirt! - en tröja frön junkyard som köptes för ett tag sen men gillade inte hur den satt på just mig dessvärre:( pris kan diskuteras
cookman t-shirt! - en t-shirt som köptes på beyond retro men som inte kommit till användning:( pris kan diskuteras
esprit väska! - en väska frön esprit som köptes second hand men har inte kommit till sådan stor användning!! pris kan diskuteras:)
Liknande annonser
Visa alla
Axel väska  - Beige väska från Gekås, aldrig använd så den är i nyskick. Nypris 149kr
Axel väska - Axel väska helt ny! Nytt pris ca 550kr
Beige Axel väska från mango  - Beige Axel väska med guld kedja och tillhörande längre band! Kommer från mango! Använd enbart 1 gång! Fint skick!
Axel väska - Assnygg axelväska fårn bil bok eller gina(inte helt säker)💕💕 Inga defekter!!
Axel väska - Svart läder axelväska med söt silver detalj på framsidan. Vintage
Tiamo axel väska  - En svart tiamo väska men kedje band, köpt för 500 och säljer för 300 men pris går att diskutera. Om du vill ha fler bilder så är det bara att säga till (skickar från Stocholm Ekerö)
svart axel väska - nästan aldrig använt! ganska liten men väldigt snygg
Axel väska  - Bra skick, lite sliten kedja men syns bara på nära håll
Fortsätt i appen →