Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fanny pack / magväska - Snygg magväska, köpt på Episode i Danmark
Fannypack midjeväska  - Läderliknande material. Använd en gång, är som ny. Fri frakt.
Magväska - Väska från H&M aldrig använd.
Fila fannypack - Svart fila fannypack med 3 fack. Ett stort, ett mindre framför och ett ännu mindre i bakkanten (passar bra att ha t.ex mobil, plånbok etc där). Köpt på Urban Outfitters så vet att det är äkta-knappt använt! Passar till alla outfits. Om flera är intresserade får ni gärna buda i kommentarerna:) Köparen står för frakt.
Midjeväska - Midjeväska
Vans midjeväska/magväska  - Vans väska i nyskick! Går att ha på olika sätt och det går att reglera storlek. Frakt ingår ej!
midjeväska, magväska, fannypack
midjeväska, magväska, fannypack - 89 midjeväska, magväska, fannypack - 90

midjeväska, magväska, fannypack

Storlek: onesize
Kategori: Väskor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

genomskinlig magväska

Ladybug
Ladybug
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
Svart läder väska me guld logga - Pris kan diskuteras vid snabb affär då ja ska åka iväg 31 dec. Använd men i bra skick. Behövt knyta kedjan inne i väskan så att axelbandet ska vara i rätt storlek.
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.
Brun mocka väska - Brun mocka väska med guld detalj✨ Säljer denna eleganta och fina bruna mocka väskan perfekt som julklapp😍 Eller till sig själv✨ Den är i ny skick med inga defekter✨ Har en guld detalj i mitten✨ Den utrymmer mycket och är stor i utrymme. Man får plats med allt man vill ha✨ Har även ett fack i väskan för till exempel korthållare✨ Stängs med guld knapp✨ Hör av dig vid frågor, rabatt finns✨🌸 #mockaväska #brunmockaväska
Beige axelväska med kedja - Säljer en beige axelväska från med monogram över hela väskan. Väskan har en snygg guldfärgad kedja som axelrem och guldfärgade detaljer, samt dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Mörkbrun handväska med gulddetaljer - Snygg mörkbrun handväska i glansigt skinn med både axelrem och handtag. Väskan har guldfärgade detaljer, dragkedja framtill och dekorativa spännen. Perfekt storlek för att få plats med allt viktigt och passar till många olika stilar.