Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Midjeväska - Ny oanvänd
Fila midjeväska - Nyskick ✨
Midjeväska - Säljer denna svarta midjeväskan med militärmönster. Ett litet hål vid ena dragkedjan men den går fof. att dra igen. Dragtapperna/handtagen är slitna i färgen. Den går att justera och knäppa upp, lite smutsig längst ner men går o tvätta bort. Kontakta
Midjeväska  - Svart midjeväska från only, köptes för 149kr. Skriv vid frågor eller om det önskas fler bilder!
Midjeväska  - Snygg champion midjeväska i väldigt fink skick, knappt använd.
Mönstrad midjeväska - Snygg midjeväska med ett klassiskt mönster och svarta detaljer. Väskan har flera dragkedjeförsedda fack och en justerbar rem för bekväm passform. Perfekt för att hålla dina saker säkra och nära till hands.
Sport Midjeväska  - Material Vattentät Nylon  Mått 19.00*15.00*14.00 cm Helt ny  179kr/st
Multifunktion Midjeväska  - Tre fickor med dragkedja  Bälte är justerbar i stlk  Väska mått ca 28.00*10.50 cm 85kr/st  Helt ny
Festlig midjeväska
Festlig midjeväska - 89 Festlig midjeväska - 90

Festlig midjeväska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skimrig midjeväska, perfekt till festival. Väl rymlig för telefon och andra nödvändigheter. Använd en gång.

J
J
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Guldig handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg guldig handväska från Marc Jacobs i skinn med guldfärgade metalldetaljer och dubbla handtag. Väskan har dekorativa spännen och en metallbricka framtill som ger en lyxig känsla. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
 Monogram Mini Handväska - Säljer en brun minihandväska  med klassiskt monogrammönster och beige detaljer. Väskan har två korta handtag och avtagbar axelrem i läder. Kommer med dustbag och box. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxig och tidlös design.
ATP atelier väska - Använd 2 gånger. Nypris 3900kr. Har fått enstaka repor som syns på sista bilden, men syns bara i vissa ljus och vinklar 💙 ingår dustbag
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick
Gucci GG Supreme handväska med kedja - Snygg handväska från Gucci i beige och brunt GG Supreme-mönster med guldfärgad kedjedetalj och GG-logo framtill. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.