Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guess väska - Säljer min näst intill oanvända guess väska! Köpt på Arlanda i Stockholm. 💘 köparen står för frakten!
Guess väska - Helt ny och så fin guessväska🧸🫶passar bra som skol eller jobbväska och har bra plats med många olika fack😊
Guess väska - Köpt här på plick men kommer ej till användning då jag fick en liknande väska i present. Nypris 1 500 kr men säljer den för 400 kr då den är lite sliten
Guess väska - Helt ny guess väska köpt på Zalando. Äkta!
Guess väska - En handväska från guess med guldiga detaljer, använd Max 2 gånger så den är som ny, nypris 1295
Guess väska - Säljer den här söta väskan som knappt använts. Köpt för 1000
Guess väska - Perfekt skolväska, den är i nyskick men har lite rosa glitter som knappt syns (sista bilden). Därav sänkt pris. Fler bilder skickas vid intresse
Guess väska
Guess väska  - 89 Guess väska  - 90 Guess väska  - 91 Guess väska  - 92

Guess väska

Storlek: M
Kategori: Väskor
Märke: Givenchy

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

superfin handväska från guess, vet inte om den är äkta därav priset. trasig i ytterfacket. 💕

sita.gidholt
sita.gidholt
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta pumps med spetsig tå från H&M - Stilrena svarta pumps från H&M med spetsig tå och öppen häl. Skorna har en elegant klack och smala remmar runt hälen. Tillverkade i syntetmaterial med en klassisk och tidlös design som passar till många olika outfits.
Blå bootcut jeans från LTB - Snygga blå bootcut jeans från LTB med klassisk femficksdesign. Jeansen har normal passform och är tillverkade i mjukt denimtyg som ger en skön känsla hela dagen. Klippta i längden, passar mig som är 164cm.
Liknande annonser
Visa alla