Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Plånbok  - Helt nya kom dm för mer bilder
Plånbok  - Helt ny och oanvänd plånbok. Den är mycket rymlig och får plats med mycket föremål.
Plånbok - Vit större plånbok ifrån don Donna. Knappt använd.
Plånbok  - Större plånbok för herr, använd ett par gånger annars i bra skick
 plånbok  - I bra skick
Plånbok - Micheal Kors plånbok från USA helt oanvänd för 1600kr. Pris kan diskuteras.
Plånbok - Plånbok med många fack där allt får plats😍knappt använd
Plånbok - Svart plånbok med gulddetaljer, många smidiga fack😍
Fin plånbok (Läs beskrivning)!!
Fin plånbok (Läs beskrivning)!! - 0 Fin plånbok (Läs beskrivning)!! - 1

Fin plånbok (Läs beskrivning)!!

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Skick: Nytt skick

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skriv vid intresse. Har inte alla ännu.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå shorts från Levi's med snörning - Mörkblå shorts från Levi's i mjukt material med elastisk midja och turkos snörning. Klassisk passform med fickor på sidorna och en bakficka. Perfekta för chill dagar eller träning. Levi's-logga broderad framtill.
Ljusblå Hoodrich t-shirt XS - Säljer en ljusblå t-shirt från Hoodrich i storlek XS. T-shirten har tryck både fram och bak med texten 'Hoodrich' och 'From nothing to something'. Klassisk passform med korta ärmar och rund hals. Perfekt för dig som gillar streetwear vibes. Nypris 350kr
Burberry rutig axelväska med logga - Säljer en klassisk axelväska från Burberry med ikoniskt rutigt mönster i beige, svart, vitt och rött. Väskan har justerbar svart axelrem, detaljer med Burberry-logga och är tillverkad i slitstark polyester. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg att bära crossbody.
Grå keps från Revenite med bilmotiv - Snygg grå keps från Revenite med ett broderat motiv av en bil mot solnedgång på framsidan. Kepsen har justerbar snapback i plast och mesh på insidan för extra ventilation. Perfekt för dig som gillar coola accessoarer med biltema.
Fin m mössa - Bra mössa m
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →