Alla kategorier / Mode / Väskor
Väska
Väska - 89 Väska - 90 Väska - 91

Väska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Märke: Monki
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin monki väska köpt på Zalando, den är knappt använd. Köpt för 250kr men säljer för 100

Grace
Grace
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Zara topp -  Superfin croppad grön och vit randig Sara topp. Säljer på grund av att den är för liten och kanske använd ca 15 gånger utan några defekter!! 80kr!
Stickad tröja - En superfin stickad randig tröja som knappt är använd, med märket YAS, fast köpt på en affär som heter Valdys. Jag köpte den för 500 och säljer för 199!! Det står ingen storlek på men den passar mig som har S!
Royalblue Klänning - Superfin klänning i royalblue färg. Använt en gång så den är i nyskick! Banden kan knytas runt halsen eller bara hänga. Köptes på hm för runt 250kr säljer för  80 + frakt. Fråga om du har några frågor och pris kan diskuteras.
Superfin sommarklänning! - En superfin sommarklänning ifrån hm! Jag säljer då den inte kommer till användning längre.
Stickad tröja - En jättefin stickad tröja från &other Stories. Den är i fint skick och inte använd så ofta.
& other stories tröja - En superfin stickad blå tröja , den e lite ihålig . Säljer pga att den inte kommer till användning längre och den är i superbra skick!!
Beige och svart topp från Zara - Superfin topp från Zara i super bra skick som inte säljs längre på hemsidan. Storlek S men passar även xs
Liknande annonser
Visa alla