Alla kategorier > Väskor
Beige Ryggsäck
Beige Ryggsäck - 89 Beige Ryggsäck - 90 Beige Ryggsäck - 91

Beige Ryggsäck

Storlek: ALLSIZE
Kategori: Väskor

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpte denna ryggsäck för en resa till Frankrike för 1 år sedan och den har knappt blivit använd sen dess. Super snygg och har väldigt fin design. Den har fått lite missfärgning under året, men det är ingenting som syns när man använder den. Köpt för 1200kr. Säljs för 400kr då den inte är så använd men har små missfärgningar. Skriv gärna för mer detaljerade bilder! Kan mötas upp i Karlstad istället för leverans!

AURORA
AURORA
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝
Bag - Som ny🤍
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Zadig & Voltaire väska - Jättefin Zadig sunny bag i den lilla modellen, köpt för ca 2 år sen💕
Svart handväska med silverdetaljer - Snygg svart handväska i skinnimitation med silverfärgade nitar och dragkedjor. Det får plats med nästan vad som helst, säljer då den inte kommer till användning längre