Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
HM väska - Jättesnygg väska från HM
Hm väska - Populära hm väskan som är glittrig, den kommer aldrig till användning längre.
Hm väska - Säljer en svart väska använder knappt den men är inte säker på om jag vill sälja ( då jag kollar vad jag kan få för den) kom med förslag på pris!!🫶🏽
Hm väska - Säljer denna väska som passar perfekt till skolan.
Hm Totebag  - En totebag i ytbehandlad kvalitet med tubformade handtag som kan fästas samman med hjälp av en slejf med metallspänne. Lång rem runt överdelen med öljetter och metallspänne. Fodrad. Djup 15 cm. Höjd 25 cm. Bredd 35 cm. Elegant och snygg ( säljs inte längre på Hm) köptes för två månader sen användes inte alls mycket och det märks på bilderna ☺️
Väska från hm - Använder ej längre!
Snygg väska från hm - Glansig väska från hm. Nytt skick, aldrig använd. Original pris 100 kr.
Svar väska från hm - Denna använder jag inte eftersom att jag har massa väskor hemma jag använder mer.
Bohemisk framsväska HM
Bohemisk framsväska HM - 89 Bohemisk framsväska HM - 90 Bohemisk framsväska HM - 91

Bohemisk framsväska HM

Storlek: Onesize
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Svart

19 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En rymlig väska med fransarifrån H&M

Viktoria Bergqvist
Viktoria Bergqvist
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beige axelväska med guldfärgat spänne - Snygg beige axelväska i skinnimitation med långa axelband och ett stilrent guldfärgat vridlås framtill. Väskan har en modern, strukturerad form med dekorativa band på sidorna och minimalistisk design. Perfekt för dig som gillar clean och trendig look. Använd ca 3ggr så typ nyskick
Ljusrosa quiltad handväska Miu Miu - Säljer en ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett snyggt mönster, dragkedja upptill och både handtag och axelrem. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med unik look.
 monogram axelväska - Säljer en liten och snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har både handtag och axelrem i ljusbrunt skinn, samt guldfärgade detaljer och dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!
Väska - Säljer en snygg med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, justerbar axelrem och snörning upptill. Materialet är skinn och den har en rymlig bucket-form som är både trendig och praktisk.
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild medföljer. Fraktar så snabbt som möjligt
Zadig Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem med VOLTAIRE-tryck och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg design med logga framtill.
Svart quiltad axelväska Kurt Geiger - Snygg svart axelväska från Kurt Geiger med glansig finish och quiltat mönster. Väskan har en kedjerem i metall, dekorativt spänne framtill och flera fack inuti, inklusive dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och cool design.